בעיות לב וכלי דם

לרפואה הטבעית במרפאתנו קיימים נתיבי טיפול למטופלים אשר עברו אירוע לב, אירוע מוחי ובעיות פוטנציאליות בדומה לערכי לחץ דם ושומנים גבוהים. הטיפול במרפאתנו בצמחי מרפא ייחודיים, דיקור סיני, תזונה מיטבית וייחודית, הוכחו במקרים רבים כבעלי השפעה דרמטית ומיטיבה של זרימת הדם במערכת הלב והמוח וכן זרימת דם בכלי דם פריפריים. הטיפול הינו משלים ולכן מבוצע באינטגרציה עם הרפואה הרגילה.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול במרפאתנו ברפואה הטבעית מתאים למטופלים בעלי גורמי סיכון למחלות לב וכלי דם,  לאחר אירוע לב, לאחר ניתוח, צינטור, השתלת תותבת , ניתוח מעקפים, אי ספיקת לב, אנגינה פקטוריס, שיקום לאחר בעיות לב וניתוח מעקפים, יתר לחץ דם, יתר שומנים בדם. הפרעות קצב, מתח וכמובן תחזוקה מיטבית ומניעתית.

אפקט הטיפול הטבעי לבעיית לב וכלי דם

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

טיפולי הדיקור הסיני גורמים לגירויי עצבי ובכך  משפרים ומשפעלים אזורים במוח שהינם אזורי בקרה האחראים על תפקוד מערכות הלב והדם. הדיקור משפר את זרימת הדם, מרחיב כלי דם, מווסת את הפעילות הקצבית של הלב, מפחית כאבים ומאזן את הגוף. הדיקור הסיני מהווה תהליך סינרגי המאיץ את ההחלמה ואת הישנות המחלה. צמחי המרפא בעלי השפעה חזקה ודרמטית המכילים מרכיבים פעילית אשר הוכחו במחקרים רבים בתכשירים טבעיים המשפרים את פעולת הלב, מרחיבים כלי דם, משפרים זרימת דם, מפחיתי לחץ דם וערכי שומנים ועוד. הטיפול הטבעי חשוב גם להפחתת השומנים הנובעת מנטילת התרופות הקונבנציונאליות אל פי כן איזון משקל, חיזוק הגוף ועמידתו, איזונו הפנימי ושיפור דרמטי בחדוות הקיום.

צוף צמחים רפואה טבעית, מרפאת לב וכלי דם – טיפול טבעי ומשלים.

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן