משוב – שלב ראשון

הגעתי למרפאה לאחר המון נסיונות של טיפולים ונסיונות למציאת דרך להקל על כל התסמינים הרבים שאספתי עם השנים במחלת הפיברומיאלגיה.

באותו יום כשהייתי בתחתית של התחתית במצב הכי רע שוטטתי באינטרנט ומצאתי אדם שהמליץ בחום רב על איתן והמרפאה שלו. הייתי למודת הבטחות כ-20 שנה עם עליות וירידות ולא פיתחתי ציפיות מרובות. כבר בשיחה הראשונה עם איתן הרגשתי שיש על מה לדבר אך גם הבנתי שאני אצטרך לעבוד קשה. הייתי מוכנה לעשות הכל כדי להיפטר מחלק מהכאבים או לפחות לחלק מהזמן כל כך מיואשת שהייתי.

בפגישה הראשונה איתן הקשיב ושאל המון ורשם בלי סוף. קיבלתי מאיתן מערך עבודה לשלב ראשון לחודשיים בערך. תכנית של נטילת פורמולות וטיפול אישי שכולל דיקור עיסוי ועוד. שינוי תזונתי גדול, ספורט ונשימות. מיד התחברתי לשינוי התזונתי ובקלות נשאבתי לטבעונות ללא סטייה קלה ואפילו המשכתי שלב זה הלאה. לפורמולות לקח לי קצת זמן להתרגל לכמות ולטעם אבל החלטתי שעושים וזהו. הנשימות וההליכה זה עדיין בתהליך.

והעיסוי זו הפתעה – אני שכל נגיעה קלה כואבת לי בגלל רגישות הפיברו התחלתי בהיסוס בהיסוס רב ובכאב גדול אך לאט לאט נפתחתי לטיפול והצלחתי להיות נינוחה ואפילו ליהנות בחלק מהזמן.

אני נהנית מהעבודה המשותפת של הצוות ומהאוזן הקשבת בכל עת. לסיכום שלב זה חלו הרבה שינויים במצבי, ירדתי במשקל, אני ישנה הרבה יותר טוב, הכאבים נחלשו, נכון שיש עליות וירידות אך אני מרגישה שאני בדרך הנכונה. תודה לכם על הרעננות והחיוניות שחזרו לחיי אני ממליצה בחום על איתן טל וצוותו.

מירי צבר

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן