פיטיריאזיס רוזאה

הדרך הטבעית בפיטיריאזיס רוזאה (קשקשת ורודה)

PITYRIASIS ROSEA

פיטיריאזיס רוזאה הינה פתולוגיה עורית שאינה שכיחה במיוחד ומתחילה בכתם, בעיקר בחלקי הגוף העליונים ובקוטר של 1.5-3.5 ס”מ. לציין שהכתם הינו הבסיס להתפשטות וזאת במהלך כשבועיים וזאת בצורה של נגעים בגדלים שונים ובגוון ורדרד וקשקשת.

המחלה עלולה להימשך שבועות אך בתנאים אחרים עלולה המחלה להימשך חודשים ואף שנים. כאשר אני מציין תנאים ותסמיניהם כוונתי לחולשה חיסונית, מצבי אלרגיה שונים, תזונה לא נכונה, מצבי לחץ, עיכול לא תקין, חסרים, העדר פעילות ועוד. לעיתים מתפרצת המחלה מבסיס של נגיף ההרפס השייך למשפחה של וירוסים הגורמים למגוון מחלות ובעיות. הנגעים מגרדים, מטרידים ומזהמים. המחלה נפוצה באביב, אך גם בחורף ותוקפת יותר נשים מגברים .

חשוב לדעת לטפל במחלת העור ולמגרה שכן הטרדה, לעיתים קשה, ואף עלולה להשאיר כתמי עור כרוניים. וודאי שמצבי הגרד מפריעים לאיכות החיים. בהמשך עלולים להופיע קווי התבקעות המסתעפים בדומה לעץ ואף פוטנציאל לחטטים והתלבטויות קטנות או גדולות בעור. בהמשך עלולים מרכזי הפריחה להפוך לקמוטים ותחושת הגרד, לעיתים מחריפה ואז קיימת פגיעה של העור ואף דלקת וזיהומים. לעיתים קיימת גם תחושה של מחלה, כאבי ראש, חום, בעיות עיכול ועייפות.

הדרך הטבעית לטיפול בפיטיריאזיס רוזאה

הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מהווה כלי סיוע יעיל ביותר הן כסיוע חיצוני טבעי, צמחי ולא סטרואידלי והן כסיוע פנימי ואנטי ויראלי המחזק את מערכת החיסון.

התוצאות תיראנה כבר בימים הראשונים.

חשוב להגיע לפגישת אבחון.

 

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

 

חשוב לדעת לטפל במחלת העור ולמגרה שכן הטירדה, לעיתים קשה, ואף עלולה להשאיר כתמי עור כרוניים. וודאי שמצבי הגרד מפריעים לאיכות החיים. בהמשך עלולים להופיע קווי התבקעות המסתעפים בדומה לעץ ואף פוטנציאל לחטטים והתלבטויות קטנות או גדולות בעור. בהמשך עלולים מרכזי הפריחה להפוך לקמוטים ותחושת הגרד, לעיתים מחריפה ואז קיימת פגיעה של העור ואף דלקת וזיהומים. לעיתים קיימת גם תחושה של מחלה, כאבי ראש, חום, בעיות עיכול ועייפות.

הרפואה הטבעית לפיטיריאזיס רוזאה

הטיפול הטבעי ב”צוף צמחים” מהווה את כלי הטיפול היעיל ביותר הן כטיפול חיצוני, טבעי, צמחי ולא סטרואידלי הן כטיפול פנימי ואנטי ויראלי ומחזק את מערכת החיסון.

התוצאות תיראנה כבר בימי הטיפול הראשונים.

הטיפול אינו אמור להיות ארוך.

חשוב להגיע לפגישת אבחון.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן