בכצ’ט

מחלת בכצ’ט – הדרך הטבעית השלמה (BEHCIETS DISEASE)

מחלת בכצ’ט הינה מחלה אוטואימונית שהינה מחלה המאופיינת בכך שתאי מערכת החיסון יוצרים אי סבילות חיסונית, מצב הגורם לתקיפה לא מבוקרת של רקמות גוף. תקיפה חיסונית עצמית זו גורמת להרס רקמתי באזור גוף מסוים. תקיפה חיסונית זו מתבצעת דרך כניסה של לימפוציטים (T) אל הרקמה הנתקפת. לציין שקיימת מערכת חיסון מולדת אך גם נרכשת המתפתחת במהלך השנים דרך חשיפתה לסביבה מגוונת, חיובית ושלילית.

מתוך סיבות אשר לא תמיד ידועות נכשלת מערכת החיסון באבחנתה בין “העצמי” לבין ”הלא עצמי” ובכך יוצרת AUTO ANTIBODIES (נוגדנים עצמיים) ותאי T ציטוטוקסים התוקפים רקמות. אני מדגיש זאת שכן מחלת בכצ’ט הינה מהקטגוריה האוטואימונית ומכך חשוב להבין גם שסיבותיה הינן, סביבתיות (פנימית וחיצונית) הורמונאליות, עצביות, מטבוליות וגנטיות. בדרך כלל הבעיה נובעת מסינרגיה שלילית של הגורמים הנ”ל ובכך הדרך הטבעית וזאת בגישה מושכלת ומותאמת תיצור סיוע חשוב ואני לחלוטין לא מתכוון להקלה בלבד. מחלת בכצ’ט הינה מחלה אוטואימונית רב מערכתית בעלת היבטים דלקתיים שאינם בהכרח מבטאים את עצמם בבדיקות מעבדה. המחלה בעלת מעורבות סיסטמית של מערכת העור, העיניים, העיכול, העצבים, המפרקים השונים ועוד. אכן קיים בה היבט גנטי שהרי מחקרים רבים מעידים על מקורותיה במזרח התיכון אך גם היבטים גנטיים אוטואימוניים אינם גזרת גורל ובמקשים טריגרים להתלקחותם. במחלה קיים מאפיין פתולוגי בדומה לוסקוליטיס שהינה דלקת של כי הדם.

מחלת בכצ’ט הינה מחלה אוטואימונית קשה ופרוגרסיבית ויפה שעה אחת קודם לסיוע טבעי.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

צוף צמחים לסיוע טבעי במחלות אוטואימוניות

הדרך הטבעית המשלימה בצוף צמחים מנחה לשיפור משמעותי ולסיוע פנימי במחלות אוטואימוניות דרך מיצוי צמחים טבעיים, סיוע תזונתי, תוספי תזונה ודיקור. הגישה ההוליסטית מהווה תמיכה סימפטומטית אך נוגעת גם ביסודות אשר גרמו להתפתחות המחלה. הדרך הטבעית נטולת כל תופעות לוואי.

בצוף צמחים מקפידים על מערך סיוע יסודי תוך מעקב, שינוי תזונתי, ייעוץ בלתי פוסק ופגישות בקליניקה עד למימוש היעדים.

לחצים נפשיים ומחלת בכצ’ט

חשוב לציין את הקורלציה בין לחצים נפשיים ומחלת בכצ’ט

חד משמעית!!! לחץ פוגע במערכת החיסון. לחץ פוגע בתפקוד החיסוני.

לחצים אף מאטים את קצב ההחלמה של הגוף. ילדים ונערים החיים בלחץ מהווים קטגוריה של סיכון גבוה לפתח בעיות במערכת החיסון. יש קשר ישיר בין לחץ לתמותה. הלחץ מהווה גורם דומיננטי להיווצרות של המחלה האוטואימונית. הלחץ יוצר תגובה אבולוציוניות בתאי הגוף בכך שכאשר אנו לחוצים הורמוני יותרת הכליה מייצרים הורמונים המכונים אדרנלין וקורטיזון. בסיסו של הלחץ במוח באזור המכונה היפותלמוס. אזור זה אחראי על ויסות חום הגוף מערכת הנשימה, ויסות הרעב, מצבי שינה, תפקוד מיני, לחץ דם אך גם סוג של מערכת השומרת על הגוף מסכנות.

בעת לחץ נותן המוח הוראה ליותרת הכליה להציף את הדם באדרנלין ולהגביר את קצב הלב להזרמת חמצן נוסף למוח. הלחץ מציף גם את הגוף בהורמון לחץ המכונה קורטיזול החיוני להישרדותנו. שהינו סוג של תנועה הורמונאלית מוגברת (חלק מהגורמים למחלה הינו אי איזון הורמונאלי) ההצפה החוזרת והנשנית בקורטיזון קשורה באופן ישיר לתגובת מערכת החיסון ובכך הופך הקורטיזון במצבו הכרוני למאיץ את מערכת החיסון.

אכן כן, הקורטיזון בעוצמתו הלא מבוקרת והכרונית כתוצאה ממתח נפשי משפעל את כל תאי החיסון למלחמה וזאת דרך קשרי הלימפה. בעת לחץ כרוני גדל מספרם של תאי החיסון אך גם גדלה שחיקה מהירה של יכולת ההתבוננות הנכונה של מערכת זו.

במצב זה מתעייפים ונשחקים תאי מערכת החיסון וגורמים להאטה חיסונית אך גם התגובה החיסונית משנה באופן דרמטי את פעילות תאי T וגורמת ליציאה משליטה. אכן כן, אנשים לחוצים מגיעים לרמות גבוהות של ציטוקינים דלקתיים בדם ולשיבוש תקשורת תאי החיסון.

הסיוע בדרך הטבעית במחלת בכצ’ט

הדרך הטבעית מהווה מענה חשוב ומשלים למצבים הכרוניים של מחלת בכצ’ט. הדרך הטבעית מביטה בשלם תוך גישה תבונית לגורמים והתנאים אשר יצרו את הבעיה האוטואימונית.

חשוב לציין שמסגרות רפואיות המובילות בעולם בדומה להווארד, דיוק, ייל וסטנפורד פתחו מרכזים לרפואה טבעית לסיוע במחלה אוטואימונית דרך תזונה, מיצוי צמחים טבעיים, פעילות גופנית, תוספי תזונה, שיטות הרפיה, דיקור סיני ומגע.

גישתנו ההוליסטית לטיפול במחלה מהווה את הנתיב להקלה רבה ולסיוע רב.

אין ספק שמהלך המחלה ברור ומגלה החמרה והתלקחות. אין בי ספק בדבר היכולת ליצור סיוע נכון ומושכל וזאת לאחר עיון מעמיק בתכני פגישתנו. הגורמים והתנאים להיווצרותה והחרפתה של מחלה אוטואימונית גלויים וברורים ולכן האסטרטגיה המסייעת תיצור שינוי דרמטי. נעשה זאת דרך קשר והנחיות ברורות וקלות וכן נטילת כל התכשירים לסיוע פנימי וחיצוני.

ניתן לסייע למחלת בכצ’ט. ניתן ליצור הפוגה. ניתן גם למנועה החרפה, התלקחות וגלישה קלינית לבעיות נוספות.

אופן הדרך הטבעית בבכצ’ט

ניתן לסייע במחלת בכצ’ט ובכך גם ליצור איזון חשוב לגוף בדומה למערכת העצבים, למערכת החיסון, העיכול, וכדומה וזאת, כאמור, למגר את הפוטנציאל ההתקפי הכרוני.

ניתן לציין שהקסם הטמון בדרך הטבעית הינה התועלת הרבה לגוף כולו.

על אף שאני שומע הערות שונות ומשונות שלא ניתן לעצור את המחלה ואת ההיבט האוטואימוני הכרוני שלה, תשובתי תמיד: ”לא מוחלט” לקוחות רבים הגיעו למצבי הפוגה מוחלטת במחלות אוטואימוניות הבאות וזאת דרך סיוע טבעי מושכל.

חשוב ליצור התאמה קלינית אינדיבידואלית שהרי הסיוע הצמחי בכצ’ט יהיה מותאם אישית ולכן ניצור דרך טבעית בהתאם.

מסקנה חשובה

מתברר שאחד הגורמים הדומיננטיים למחלה הינו התהליך האוטואימוני, דבר היוצר חוסר איזון כללי במערכת החיסון ונובע גם מגורמים רבים בדומה לקשיי עיכול, קשיי ספיגה, אלרגיה למזון, עצירות, רגישות תזונתית, תפקוד לא תקין של הכבד, מתח קיומי ונפשי, העדר פעילות אירובית, חסרים תזונתיים, תורשה, מצבי דכדוך, תזונה חסרה ולא מיטבית ועוד.

מחלת בכצ’ט – עקרונות ופרוטוקול הדרך הטבעית

חשוב ליצור פרוטוקול סיוע מושכל המותאם באופן אישי עבורך שהרי קיימים הבדלים בין אדם לאדם, הן ביחס לגורמים והן ביחס לגופו ומורכבותו.

כאמור, בכצ’ט הינה מחלה אוטואימונית אך גם מחלה מטבולית תוך השפעה רב מערכתית מגוונת. אנו ניצור פרוטוקול דרך טבעית מלאה כדי לעזור להילחם במחלה ולנצחה.

פרוטוקול הדרך הטבעית השלמה

  • בניית תבנית בהתאמה אישית ולא דרך “תרופת מדף” דרך מיצוי צמחים טבעיים המותאמים לך ובנוסף תכשירים נוספים.
  • הנחיות תזונתיות אישיות המותאמת לאורח חייך ולהרגלי תזונתך
  • שינוי ושיפור עקרונות קיומיים
  • דיקור סיני ומגע רפואי מודרני ומסורתי
  • שימוש מושכל בתוספי תזונה
  • דרך טבעית חיצונית מסייעת
  • הנחיה לפעילות גופנית
  • הנחיה לשיטת הרפיה

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן