הנתונים מלמדים אותנו שמדי שנה יותר ויותר אנשים מתמודדים עם מצב של דיכאון. חלקם כלל לא מודעים לכך, יש מקרים בהם גם הסביבה איננה מודעת לעובדה שלצידם יש אנשים אשר מתמודדים עם דיכאון.

מאחר ויש הגדרות רבות לדיכאון ויש מדרגים רבים למחלה, לא כל דיכאון הוא קבוע, לא כל דיכאון חשים באותה עוצמה, ואפילו לא באותו זמן, הרי שהרבה פעמים קשה מאוד לשים את האצבע על כך שמתמודדים עם מחלה כזו, שלא נדבר על כך שיש אנשים שמתקשים להודות שיש להם דיכאון ולא מוכנים לדבר על זה.

הבעיה היא, שאם הם לא ידברו על זה ולא יתמודדו עם המחלה, אזי שהיא רק תחמיר ותקשה עליהם עוד יותר לנהל אורח חיים סביר ושגרת חיים תקינה.

 

תסמינים לדיכאון

טיפול בדיכאון ללא תרופות - צוף צמחים

דיכאון בדרך כלל גורם למגוון רחב של סימפטומים שאנחנו לא תמיד מודעים שהם נוצרים כתוצאה מהמחלה, בין אם זה רצון לישון כל הזמן, חוסר רצון לעשות דברים, רצון לאכול או רצון לא לאכול, תחושת כעס, עצבים, אובדן שליטה וזה יכול גם להגיע למצבים קיצוניים של התמכרויות ואלימות.

 

טיפול בדיכאון ללא תרופות

ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות קליניות והוליסטיות לטיפול בדיכאון. במרפאת צוף צמחים אנו מציעים טיפול בדיכאון באמצעות הרפואה הטבעית וצמחי מרפא. תוכנית הטיפול שלנו כוללת שימוש בתוספי תזונה אשר מפותחים ומיוצרים במרפאתינו, ושילוב צמחי מרפא אשר מחליפות את התרופות הרגילות ש רופאים נוהגים לחלק למטופלים שמתמודדים עם המחלה.

מעבר לכך, טיפול טבעי בדיכאון כולל שימוש בשיטות שונות להפגת לחצים ומתחים, על מנת להקל על הגוף כמה שיותר וכן על הנפש, בנוסף אנחנו יכולים למצוא גם שימוש בשיטות כמו דיקור, שיאצו ועוד.

צריך לומר, גם במסגרת טיפול טבעי בדיכאון חשוב מאוד לא לעבור את התהליך לבד ולדבר. חלק מהותי מהתמודדות עם דיכאון זו היכולת להוציא את הדברים החוצה, לחשוף אותם באומץ ולדבר עליהם בלי חשש, גם אם נדמה לנו שהעולם לא מוכן לשמוע, הרי שמדובר בחלק מאוד מהותי בטיפול.

מדוע אנחנו צריכים לפנות לעזרה

הרבה אנשים נוטים להאמין שהם יכולים לעזור לעצמם במקרה של דיכאון. זה לא מדויק, הם לא יכולים. יש לכך סיבות שונות, בין אם זה שהם אינם מטפלים מקצועיים ובין אם זה בגלל שהיכולת שלו בזמן דיכאון לראות מעבר לתחושה השלילית שאופפת אותנו, היא מאוד נמוכה.

דיכאון גורם לנו לאבד תקווה, לחשוב בצורה פסימית ולא להאמין שהמצב יכול להשתנות.

אם היינו אופטימיים והיינו מאמינים שיכול להיות לנו טוב – לא היינו בדיכאון.

לכן חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע שיכולים לעזור לנו לצאת מהמצב, ובין היתר להתייעץ עם מטפלים שמתמחים בטיפול טבעי על מנת שנוכל להתמודד עם הבעיה בצורה בריאה מאוזנת ונכונה.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן