טריכופיטילומה – TRICHOEPITHELIOMA

הדרך הטבעית של של צוף צמחים רואה בבעיה טריכופיטילומה מצב של חוסר איזון הנובע מחוסר היכולת של הגוף להתנגד לבעיה ולרפא אותה וזאת מתוך העדר יכולת חיסונית מוגברת ומארג אפשרות פיזיולוגית, ביוכימית עצבית וחיסונית. אשר אינם מספיק חזקים להתנגד לבעיה. ניתן ללא ספק ליצור סיוע טבעי ויפה שעה אחת קודם, הן חיצוני והן פנימי כדי לסייע לנגעים העכשוויים אך גם לסייע למניעת פרוגרסיה והתפרצות מחודשת. המחלה יכולה להיות קשה וליצור משטח עור מרובה נגעים העלולים לגדול עד כדי סנטימטר ובקבצים בפנים, בגוף ולעיתים באברי המין.

הדרך הטבעית TRICHOEPITHELIOMA

 TRICHOEPITHELIOMAהינה מחלה עור לא שכיחה ושפירה אשר בדרך כלל מתמקדת על עור הפנים ומאופיינת בהופעתה, בדרך כלל לאחר גיל ההתבגרות. בין יתר ההגדרות, ניתן להגדיר את הבעיה כתאי גידול שפיר באזור זקיקי שיער אך ללא שיער בפועל. הנטייה בדרך כלל, הינה אצל נערות ונשים ובעלות זיקה תורשתית אך לא הכרחית. הגידולים ב – TRICHOEPITHELIOMA קטנים, בדרך כלל בקוטר שהינו פחות מחצי סנטימטר מובחנים כנגעים מעוגלים ובעלי ברק אך גם לעיתים משנים את צבעם לצהוב, ורוד, חום, כחול, סגול.

הדרך הטבעית מהווה מענה חשוב ומסייע למיגור המצבים הכרוניים של TRICHOEPITHELIOMA הדרך הטבעית מביטה בשלם תוך גישה תבונית לגורמים והתנאים אשר יצרו את הבעיה העורית בכלל ו TRICHOEPITHELIOMA בפרט.

חשוב לציין שמסגרות רפואיות המובילות בעולם בדומה להווארד, דיוק, ייל וסטנפורד פתחו מרכזים לדרך טבעית לטיפול TRICHOEPITHELIOMA דרך תזונה, מיצוי צמחים טבעיים, פעילות גופנית, תוספי תזונה, שיטות הרפיה, דיקור סיני ומגע.

הדרך הטבעית בטריכופיטילומה

TRICHOEPITHELIOMA נגרמת מתוך היבטים מולטיפקטוריאלים (תסמינים הנובעים מסיבות רבות), לפיכך הדרך הטבעית בצוף צמחים נוקטת באסטרטגיה ההוליסטית ובהתאמה אישית וזאת כדי לסייע למיגור יסוד המחלה ולנסות לשלוט באמצעות גישה טבעית על היבטיה הכרוניים.

האסטרטגיה בצוף צמחים

קיים קשר הדוק בין תזונה לקויה העשירה בשומנים רווים, מזונות מעובדים ורכיבים לא טבעיים לבין     TRICHOEPITHELIOMA כמו כן קיים קשר הדוק בין מצבים של אלרגיה למזון, רדיקלים חופשיים במזון, חסרים תזונתיים ואורח חיים לא בריא לבין התפתחות המחלה.

בהיבטים המנטאליים אנו נתקלים בקשר ישיר הנובע מקורלציה בין מתח נפשי וחוסר שקט פנימי לבין התפתחות המחלה. מתוך כך אנו מעניקים את הנתיבים הנכונים ביותר ובהתאמה אישית וזאת לשם הלחימה והסיוע למחלה.

צוף צמחים

הדרך הטבעית בצוף צמחים מנחה לשיפור משמעותי בן בדרך הפנימית דרך מיצוי צמחים טבעיים, דרך תזונה, תוספי תזונה ודיקור. הגישה ההוליסטית מהווה תמיכה סימפטומטית אך נוגעת גם ביסודות אשר גרמו להתפתחות המחלה. אין ספק שעמידה במטלות תגרום להקלה וסיוע של    TRICHOEPITHELIOMA שהרי השלכותיה חמורות ולכן יש למהר לסייע לכך. הדרך הטבעית נטולת כל תופעות לוואי.

ניתן לציין שהקסם הטמון בדרך הטבעית הינה התועלת הרבה לגוף כולו.

למיצוי צמחים טבעיים השפעות חשובות על התפתחות המחלה חשוב ליצור התאמה קלינית אינדיבידואלית שהרי הדרך הטבעית ב TRICHOEPITHELIOMA –מותאמת אישית.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן