TRICHOEPITHELIOMA – טריכולפיטילומה

שיטת הטיפול היחידה הינה הסרת הגידולים הבודדים בניתוח וזאת כדי למנוע התמרה, אם כי נדירה, או לייזר אשר יוצר או עלול ליצור הרס חלקי של העור. הטיפולים, כאמור, כירורגיים בעיקר בדומה לניתוח לייזר. לציין, ואני מדגיש זאת, בניתוח לייזר הנגעים נוטים לצמוח מחדש ובאופן מוגבר תוך האצה של הפוטנציאל להיווצרותם של גושים גסים מקובצים, הצטלקות ועוד.

הטיפול הטבעי רואה בבעיה מצב של חוסר איזון הנובע מחוסר היכולת של הגוף להתנגד לבעיה ולרפא אותה וזאת מתוך העדר יכולת חיסונית מוגברת ומארג אפשרות פיזיולוגית, ביוכימית עיצבית וחיסונית. אשר אינם מספיק חזקים להתנגד לבעיה. ניתן ללא ספק ליצור טיפול, ויפה שעה אחת קודם, הן חיצוני והן פנימי כדי למגר את הנגעים העכשוויים אך גם למנוע פרוגרסיה והתפרצות מחודשת. המחלה יכולה להיות קשה וליצור משטח עור מרובה נגעים העלולים לגדול עד כדי סנטימטר ובקבצים בפנים, בגוף ולעיתים באברי המין.

אין לרפואה הקונבנציונלית כל אפשרות טיפול ולכן הרפואה הטבעית במרפאתנו תיצור את השינוי החשוב מכל, חיצוני ופנימי. זו טעות להסיר בכל פעם גידול בלייזר ללא אפשרות עצירת התפתחותן והסרתן בטיפול טבעי.

הטיפול ברפואה הטבעית TRICHOEPITHELIOMA

TRICHOEPITHELIOMA הינה מחלה עור לא שכיחה ושפירה אשר בדרך כלל מתמקדת על עור הפנים ומאופיינת בהופעתה, בדרך כלל לאחר גיל ההתבגרות. בין יתר ההגדרות, ניתן להגדיר את הבעיה כתאי גידול שפיר באזור זקיקי שיער אך ללא שיער בפועל. הנטייה בדרך כלל, הינה אצל נערות ונשים ובעלות זיקה תורשתית אך לא הכרחית. הגידולים ב- TRICHOEPITHELIOMA קטנים, בדרך כלל בקוטר שהינו פחות מחצי סנטימטר מובחנים כנגעים מעוגלים ובעלי ברק אך גם לעיתים משנים את צבעם לצהוב, ורוד, חום, כחול, סגול.

הרפואה הטבעית מהווה מענה חשוב למיגור המצבים הכרוניים של TRICHOEPITHELIOMA הרפואה הטבעית מביטה בשלם תוך גישה תבונית לגורמים והתנאים אשר יצרו את הבעיה העורית בכלל TRICHOEPITHELIOMA בפרט.

הרפואה הרגילה בישראל אינה מבקשת לדעת על אורח חיים של ענבל הרופא אינו שותף אודות התזונה והמצבים הנפשיים וכן עברו של החולה. הרופא אינו יכול ליצור חשיבה החורגת מסל התרופות אשר הוא נותן. גם הרופא המומחה או הפרופסור אינו נוטה לראות את הגוף כמערכת שלמה המאופיינת בתלות פנימית והדדית.

חשוב לציין שמסגרות רפואיות המובילות בעולם בדומה להווארד, דיוק, ייל וסטנפורד פתחו מרכזים לרפואה טבעית לטיפול TRICHOEPITHELIOMA דרך תזונה, צמחי מרפא, פעילות גופנית, תוספי מזון, שיטות הרפיה, דיקור סיני ומגע.

גישתנו ההוליסטית לטיפול במחלה מהווה את הנתיב לריפוי, הקלה ומניעה.

הטיפול הטבעי בטריכופיטילומה

TRICHOEPITHELIOMA נגרמת מתוך היבטים מולטיפקטוריאלים (תסמינים הנובעים מסיבות רבות),לפיכך הרפואה הטבעית בצוף צמחים נוקטת באסטרטגיה הטיפולית ההוליסטית ובהתאמה אישית וזאת כדי למגר את יסוד המחלה ולשלוט באמצעות גישה טבעית על היבטיה הכרוניים.

אסטרטגיה טיפולית בצוף צמחים

קיים קשר הדוק בין תזונה לקויה העשירה בשומנים רווים,מזונות מעובדים ורכיבים לא טבעיים לבין TRICHOEPITHELIOMA כמו כן קיים קשר הדוק בין מצבים של אלרגיה למזון,רדיקלים חופשיים במזון,חסרים תזונתיים ואורח חיים לא בריא לבין התפתחות המחלה.

בהיבטים המנטאליים אנו נתקלים בקשר ישיר הנובע מקורלציה בין מתח נפשי וחוסר שקט פנימי לבין התפתחות המחלה. מתוך כך אנו מעניקים את נתיבי הטיפול הנכונים ביותר ובהתאמה אישית וזאת לשם הלחימה וריפוי המחלה.

צוף צמחים לרפואה טבעית ב– TRICHOEPITHELIOMA

הרפואה הטבעית בצוף צמחים מנחה  לשיפור משמעותי ולטיפול פנימי דרך צמחי מרפא,טיפול תזונתי ,תוספי מזון ודיקור.הגישה ההוליסטית מהווה תמיכה סימפטומאטית אך נוגעת גם ביסודות אשר גרמו להתפתחות המחלה.אין ספק שעמידה במטלות תגרום להקלה וריפוי של TRICHOEPITHELIOMA שהרי השלכותיה חמורות ולכן יש למהר ולטפל. (הטיפול הטבעי נטול כל תופעות לוואי ומסייע לריפוי הוליסטי.)

בצוף צמחים מקפידים על מערך טיפול יסודי תוך מעקב,שינוי תזונתי,ייעוץ בלתי פוסק ופגישה שבועית עד להטבה  ומניעה.

הטיפול ב– TRICHOEPITHELIOMA

ניתן לטפל ב-TRICHOEPITHELIOMA ובכך גם ליצור איזון חשוב לגוף בדומה למערכת החיסון, העיכול, וכדומה וזאת, כאמור, למגר את הנגעים המפושטים.

ניתן לציין שהקסם הטמון ברפואה הטבעית הינה התועלת הרבה לגוף כולו.

חשוב ליצור טיפול עמוק תוך מניעת ההיבט הפרוגרסיבי של המחלה וזאת כדי להוביל לאיזון נכון, ריפוי והפוגה.

אל אף שאני שומע הערות שונות ומשונות שלא ניתן לעצור את המחלה ואת ההיבט הכרוני שלה , תשובתי תמיד:” לא מוחלט” מטופלים רבים הגיעו למצבי הפוגה מוחלטת וזאת דרך טיפול טבעי מושכל, חיצוני ופנימי אך כמובן תהלך הדורש התמרה.

לצמחי מרפא המיוצרים במעבדתנו השפעות חשובות על התפתחות המחלה חשוב ליצור התאמה קלינית אינדבדואלית שהרי הטיפול הצמחי ב TRICHOEPITHELIOMA – יהיה מותאם אישית ולכן ניצור טיפול בהתאם.

המערכות המהוות חלק מפרוטוקול הטיפול

ניצור מארג טיפול המבקש לגעת בשלם ובמערכותיו הקשורות לבעיית TRICHOEPITHELIOMA. להלן המערכות.לציין שהטיפול הינו שלם אך מבקש להגיע לתוצאות חשובות והעלמת הנגעים. ניצור איזון בכל הקשור ל:

 • תפקודי כבד
 • רגישות למזון
 • הפרעות עיכול
 • הפרעות ספיגה
 • מתח נפשי
 • אי איזון חיסוני
 • מצבי לחץ ואי שקט פנימי
 • ניקוי רעלים ועוד
 • חיזוק מערכת החיסון

פרוטוקול הטיפול חייב להיות מבוסס על הגוף כשלם על כל מערכותיו שהרי רק כך ניצור טיפול עמוק , מקיף ורב תועלת.

פרוטוקול הטיפול השלם

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

בניית תבנית טיפולית בהתאמה אישית ולא דרך “תרופת מדף” דרך צמחי מרפא המותאמים לך ותכשירים נוספים.

 • הנחיות תזונתיות אישיות המותאמת לאורח חייה של ענבל ותזונתה.
 • שינוי ושיפור עקרונות קיומיים.
 • דיקור סיני ומגע רפואי מודרני ומסורתי.
 • שימוש מושכל בתוספי מזון.
 • טיפולים חיצוניים מסייעים.
 • הנחיה לפעילות גופנית.
 • הנחיה לשיטת הרפיה.
 • טיפול בקליניקה בשמנים ייחודיים המותווים לבעיה.
 • טיפול בקליניקה במגע רפואי ודיקור סיני רב מערכתי חשוב מאד כחלק מהריפוי.
 • טיפול ב YNSA.

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן