בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים פונים לטיפולים טבעיים כאשר מאובחנים בסרטן הערמונית. הם נעזרים ברפואה הטבעית כטיפול משלים או, באם אובחנו בשלב מוקדם, להאטה ומניעת התפתחות הגידול. לפני שנרחיב עוד על הטיפול הטבעי בסרטן הערמונית, חשוב להסביר:

מהו סרטן הערמונית?

בלוטת הערמונית זוהי בלוטה במערכת הרבייה של הגבר וסרטן הערמונית הינו מחלה שגורמת להתפתחות גידול ממאיר בפרוסטטה הלא היא הערמונית. במהלך המחלה התאים המצויים בערמונית עוברים תהליך של גדילת יתר, הופכים למוטציה ובכך הולכים ומתרבים ללא פיקוח או בקרה. בשל חוסר הפיקוח של הגוף על הגדילה המואצת של התאים, מערכת החיסון של הגוף מאבדת שליטה באזור ואז עשויים להתפתח תאים ממאירים, המכונים גם תאים סרטניים. אם הסרטן בערמונית אינו מאובחן בזמן או מטופל כראוי, עשויות להישלח גרורות לאזורים אחרים בגוף כמו הסביבה הקרובה לערמונית או בלוטת הלימפה באגן, שלד, ריאות ועוד אזורים. תסמיניה הם קושי במתן שתן, צריבה, דלקת, הפרעות בזקפה ועוד תופעות באזור זה והאגן והוא שכיח בעיקר אצל גברים בגילאי 75 ומעלה. לעיתים לא יורגשו תסמיניה כי היא ידועה בתור מחלה שמתפתחת יחסית לאט, לכן עניין ההבדיקות והאבחנה חשוב ביותר.

כיצד הרפואה הטבעית יכולה לתת מענה מיטבי עבור סרטן הערמונית?

חוקרי סרטן ברחבי העולם מסכימים וממליצים ליצור אופן טיפול טבעי מאורגן ומותאם באופן אישי לחולה בסרטן הערמונית. לטפל בו באמצעות טיפול רחב היקף שמתייחס לתפקוד הרב מערכתי וגם איזון וטיפול בכל אותם גורמים וסיבות אשר יצרו את הבסיס לסרטן, כמו אורח חיים ותזונה. הטיפול הטבעי מרפא, מקל, מונע ומשקם. כאשר גבר אובחן בסרטן הערמונית עומדת מולו תכנית טיפולים קשה ומורכבת הכוללת הקרנות, כימותרפיה וניתוחים והוא צריך להתמודד עם הקושי שבטיפולים אלו הן מבחינה נפשית והן פיזית. וכמה זה קריטי שהגוף יהיה חזק ככל הניתן בהיבט הרב מערכתי בכדי שיוכל להתמודד עם הטיפולים,  ובהמשך להירפא מהמחלה. בדיוק כאן הרפואה הטבעית נכנסת לתמונה, היוצרת טיפול הוליסטי ומקיף עם התאמה של צמחי מרפא ותוספים נכונים להרגעה, רוממות רוח, חיזוק מערכת העצבים וטיפול בבעיה ודכדוך הנובעים מאופן הטיפול והשלכות הגילוי. צמחי המרפא הם כלי חשוב והכרחי לטיפול הוליסטי בסרטן הערמונית, שכן השימוש בהם  משנה לחלוטין את מצבו הקליני של חולה הסרטן ובנוסף גם את סיכוייו לריפוי ושיקום. השילוב של השימוש בצמחי המרפא, התמיכה במערכת העצבים והחיזוק הנפשי הופכים את הטיפול ברפואה הטבעית מחייבת ובעלת עוצמה דרמטית בעלת תועלת מופלאה.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן