גל ואיתן היקרים 

לפני חמש שנים הגעתי אליכם בפעם הראשונה. היה זה באקראי כשפלייר פרסומי של המקום החדש שפתחתם במזרח ראשל”צ הגיע לידי. הייתי אז לאחר תקופה נפשית קשה שקיבלה גם ביטוי גופני בעור הפנים ואובחנה כדרמטיטיס.

לאחר ניסיונות כושלים של חודשים במריחת משחות למיניהן הגעתי לשיחת יעוץ אצל איתן. איתן שאל אותי שאלות רבות ואסף עלי כל מידע שיכול היה לעזור לו לתפור עבורי תהליך טיפולי מתאים.

איתן קשוב ואמפטי, החדיר בי אמונה כי אוכל לסמוך עליו ואם אצמד להוראותיו, הבטיח, התופעה תחלוף – וכך היה. מאז לאורך השנים בכל פעם שאני נתקלת, לצערי, בביטויים גופניים שלרפואה אין מזור, אני פונה לאיתן ויודעת כי הוא שם, נוסך בי ביטחון פנימי וידיעה כי הכל יהיה בסדר.

כך היה כשחוויתי נשירת שיער משמעותית וכך היה כשבלוטת התריס שלי יצא מאיזון וגרמה לכאבים עזים.

התהליך הטיפולי הצריך מצידי התחייבות והיצמדות לתהליך הן בתזונה (שהפכה עם השנים לחלק מאורח חיי), שתיית מיצויים וצמחי מרפא, טיפול במגע ודיקור ועבודה מנטלית מדיטטיבית שארכו מספר חודשים עד להטבה מלאה.

תודה על הכל.

ל’

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן