צוף צמחים יקרים

המון המון תודות לכולכם.

כשהגעתי לראשונה לצוף צמחים הייתי לא בטוח בעצמי. נתתי לדאגה ולחרדה להשתלט על חיי, כך שהשפיעה על  בריאותי, הרגלי אכילתי וכל האושר שלי. הייתי במצב נפשי גרוע ביותר והייתי בטוח שאין מוצא. חשבתי שלא אוכל לשוב לחיי הנורמליים הייתה לי שיחה ארוכה מאוד עם איתן  בתחילת “מסעי”  ומיד הבנתי שאיתן וגל יעשו כמיטב יכולתם להיטיב את מצבי.

הם הבטיחו לי שאקבל את חיי בחזרה.

לאיתן וגל הייתה תכנית ואני החלטתי להקדים את כל זמני והאנרגיות שלי וליישם אותה במדויק.

מעולם לא ויתרתי על הצעידה, ויטמין, דיקור ועיסוי. כמו כן הקפדתי מאוד על הדיאטה שאיתן נתן לי הייתי נחוש שהטיפול אכן יעבוד. אחרי כחודש התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב, יותר מאושר, כפי שלא הרגשתי יותר משנה.

אני יכול לומר בגאווה שאיתן וגל הצילו את חיי, איני מאמין שהייתי שהייתי במקום כל כך שונה לפני חודשים ספורים. אני ממליץ צוף צמחים לכל אחד המתמודד עם בריאות נפשית. למדתי שאם תקדיש זמן ומאמץ  בהחלט תראה תוצאות.

איני יכול למצוא את המילים המתאימות כדי להודות לצוות צוף צמחים שהיו שם עבורי, בעודי עובר את אחת התקופות הקשות בחיי!!!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן