הזעת יתר

מהי הזעת יתר (היפרהידרוזיס)?

היפרהידרוזיס הינה תופעה היכולה להיות מולדת אך גם נרכשת. תופעה זו הינה מצב פתולוגי אשר בו קיימת הזעה רבה ומעבר לנדרש לקירור הגוף. מקור הזעת היתר הינו מערכת העצבים הסימפתטית. הזעת היתר גורמת לאי נוחות רבה – פסיכולוגית, פיזיולוגית ואף חברתית. הזעת היתר בולטת בכפות הידיים אך גם בבית השחי וכפות הרגליים. הזיעה מופרשת משני סוגי בלוטות זיעה בעור- הבלוטה האפוקרינית והאקרינית. הראשונה מוגבלת לבית השחי, אזור הבושת והפטמה ומופעלת באמצעות גירוי רגשי. השנייה מפוזרת על פני כל העור ותפקידה ויסות החום ומופעל על ידי גירוי תרמי ועצבוב במערכת הסימפתטית. כפי הנראה הזעת היתר נובעת מפעילות יתר של מערכת העצבים הסימפתטית, שהינה מקור העצבוב של בלוטת הזיעה .

הדרך הטבעית המסייעת בהזעת יתר (היפרהידרוזיס) 

נתיבי הדרך הטבעית

  1. נתיב האקופונקטורה – תהליך אשר נועד לקרר ולהרגיע וכן לסלק עודף חום מהגוף והכבד. נקודה אשר מיועדת לאיזון סימפתטי (יין). נקודת איזון פנימית לאיזון מערכת העצבים והזרמת צ’י אל הגוף, כמו כן דיקור להזעת לילה.
  2. תזונה יינית, מקררת ומרגיעה.
  3. מיצוי צמחים טבעיים לעמידות, איזון, רגיעות וקירור המסייעים באיזון ההזעה בגוף.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן