שמי גל בת 24 סובלת מסבוריאה מזה 12 שנה סבוריאה בצוואר, בקרקפת, באוזניים וליד הגבה מעט.

בהתחלה זה היה בא והולך וניסיתי מגוון רחב של שמפו וקרמים שונים שלא כולם עזרו.

בגיל 12 רופא נתן לי משחה שעזרה לתקופה מסוימת ואז זה חזר שוב. והקרקפת הייתה מפושטת בקשקשת. נתנו לי משחות סטרואידיות זה נעלם ואז בתקופה האחרונה זה חזר באופן קיצוני כל הקרקפת התמלאה בקשקשת, באוזן, ובצוואר. היה גרד חזק ואדמומיות קשה בראש, לא יכולתי לישון זה הציק לי מאוד, הרופא הבחן את הגרד וקשקשת עם סבוריאה, ונתן לי סטרואידים . לאחר שקראתי באינטרנט על המשחות הסטרואידיות החלטתי שאני רוצה לטפל ברפואה טבעית.

ואז התחלתי לקנות משחות טבעיות ושמפו אז זה עזר מעט אבל מיד חזר על עצמו.

הייתי במרפאה טבעית שקניתי ממטפלת שרוקחת שמחות ושמפו וזה לא עזר גם.

קראתי באינטרנט על סבוריאה והגעתי לאתר של צוף צמחים, קראתי המלצות והגעתי לפגישת אבחון וייעוץ עם אימא שלי ולפגישה בצוף צמחים עם איתן טל.

ואני מאושרת שהגעתי לפגישה ולאחר מכן התחלתי טיפול במרפאה של איתן. הרגשתי לכל אורך הטיפול, תמיכה ושהצוות דאג לי לאורך כל הדרך, התעניין  וגילו אכפתיות וקיבלתי מאיתן הסברים מלאים לטיפול.

קיבלתי טיפול פנימי ע”י פורמולות מצמחי מרפא ותוספי מזון, שיניתי תזונה, התחלתי הליכות כמעט כל יום.

ואז התחלתי להרגיש את השינוי. הסבוריאה בקרקפת החלימה, גם האוזניים והצוואר ואפילו נגע בבית החזה, התזונה הייתה קצת קשה אבל הקפדתי ולאט לאט הפך ליותר קל, לפעמים היה קשה אבל התוצאות שוות את השינוי.

שיניתי קצת את האופי שלי. אני פחות עצבנית, יותר רגועה, יותר שלווה, יש בי אנרגיות טובות יותר. והמשפחה שלי וחברים לעבודה רואים את השינוי שחל בי ואני מאד אוהבת את השינוי

תודה.

בברכה גל

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן