לאיתן ולכל הצוות הנפלא של צוף צמחים:

בשנתיים האחרונות בעת שירותי הצבאי סבלתי מכאבים בגב. פניתי למספר גדול של רופאים ומומחים על מנת לפתור את הכאבים, השקעתי שעות רבות בתרגילי פיזיותרפיה אך ללא הצלחה.

לצוף צמחים הגעתי דרך המלצה של חבר בצבא שטופל פה בעבר. הוא סיפר לי על ההצלחה שחווה והמליץ על הטיפול. כבר בפגישה הראשונה איתן אבחן את הבעיה במדויק, ונתן לי בזמן קצר תוכנית לטיפול.

תהליך השיפור החל תוך מספר מפגשים. כבר לקראת אמצע הטיפול (שש מפגשים סה”כ) כאבי הגב הלכו ופחתו עד שנעלמו כמעט לגמרי. הליווי האישי והמקצועי של איתן ושאר העובדים הינו מיוחד במינו ותרם אף הוא לתהליך.

תודה רבה על הכל.

בנימין מאמו

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן