איתן,

לפני כשלושה חודשים הופיע אצלי באופן פתאומי פריחה המלווה בגירודים בכל הגוף. פניתי ישר למיון על מנת לאבחן את הבעיה. במיון הוסבר לי כי מדובר בתגובה אלרגית ונתנו לי כמויות גדולות של סטרואידים.

לאחר מספר ימים שהבעיה לא נפתרה ואף החמירה, חיפשתי פתרון מכל כיוון שרק הציעו לי, מכיוון שהגירודים היו בלתי נסבלים.

לאחר חיפוש אחר מטפלים ובהמלצתה של חמותי (שטופלה על ידך) הגעתי למרפאה שלך.

מיד עם תחילת הטיפול באלרגיה, הרגשתי הקלה גדולה ולאחר כשבוע עבר לי הפריחה לחלוטין.

במהלך השבוע הרגשתי שאני בידיים טובות עם מטפל שבאמת אכפת לו ממני, זה התבטא בטלפונים והודעות במהלך כל היום ואף בלילות כדי לוודא שהטיפול מקדם אותי ואנחנו מטפלים בבעיה בצורה הטובה ביותר.

אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והדאגה בתקופה שלא היה לי מענה במקום אחר. מעריך מאוד ומאחל שתמשיך לעזור באדיבות ודאגה למטופלך.

 

תודה רבה,

אריאל

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:

המלצתה של ענת על טיפול טבעי בפריון

טיפול טבעי בפריון שלום,                                                                                                                                                                                                                                                    27.3.22 בעלי ואני ניסינו במשך כמעט שנתיים להרות.  שנתיים שבהן לא

קרא עוד »
מאמרים ומוצרים אחרונים

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן