טיפול בהפרעות אכילה 

הרפואה הטבעית הינה אחת משיטות הריפוי החשובות ביותר ברפואה לטיפול בכל בעיה קטנה כגדולה, פיזית או נפשית, חמורה או פחות חמורה. הרפואה הטבעית ממריצה את מערכות הגוף השונות ומסייעת לריפוי , הקלה ומניעה. הרפואה הטבעית משלימה אך גם אלטרנטיבית בכך שמהווה שיטה עיקרית לחיזוק הגוף, השבת האיזון הפנימי, הנפשי, הרגשי או הפיזי, המרצה חיסונית וריפוי כללי.

הרפואה הטבעית מהווה גם את אחד הנתיבים החשובים לטיפול וריפוי בבולימיה ואנורקסיה נרבוזה. הטיפול הטבעי הינו רב מערכתי ונטול תופעות לוואי וזאת תוך גישה הרואה את השלם , הווה אומר את האדם ולא רק את ההפרעה. הרפואה הטבעית מקובלת כיום בכל העולם לטיפול עמוק, מקיף לכל סוגי הפרעות האכילה הקיימות.
הרפואה הטבעית מהווה את אחד מעמודי התווך בגרמניה, באנגליה ובכל אירופה וכן בקנדה, ארצות הברית וכמובן גם בארצות העולם השלישי.

מגוון תרופות הטבעיות והגישות הטיפוליות ההוליסטיות הינו דרמטי, מרשים ומקיף בכל הקשור לטיפול בבולימיה נרבוזה.
במרפאת טל קיים ריכוז גדול, מקיף ורציני של התרופות הטבעיות לטיפול באנורקסיה ובולימיה ומגוון נתיבי טיפול. הטיפול הטבעי מעניק גישה אשר לא מהווה גורם המתנגד לגוף ולדרכיו הייחודיים בטיפול באנורקסיה נרבוזה. הטיפול באנורקסיה ובולימיה נרבוזה הינו טיפול טבעי משלים אך גם אלטרנטיבי.

הפרעות אכילה אנורקסיה נרבוזה ובולימיה

הפרעות האכילה נובעות מגורמים ותנאים רבים אך גם, בן היתר, ממצבים של דימוי עצמי, דימוי גוף והשמנה לא מאוזנים. החולים בתופעה זו נמצאים בדרגות חומרה שונות וזאת בהתאם, בן היתר לאישיותם. במצב זה נוצרת אכילה בלתי מבוקרת ולאחר מכן הקאה וזאת דרך אמצעים נוספים בדומה לתרופות משלשלות. גם מצבים של העדר רצון מוחלט או חלקי לצריכת מזון מהווה חלק בלתי נפרד מבעיה זו. בכל מקרה מדובר תמיד בעמדה לא נכונה, לא בריאה לא מאוזנת וכפייתית למזון.

אנורקסיה נרבוזה שכיחה אצל נערות בגיל ההתבגרות ואצל נשים צעירות. הפרעת אכילה זו יוצרת תהליך קשה של הרעבה עצמית, איטית ומכוונת תוך ראיה לא נכונה של גופך. אל אף הרזון הן עדיין חשות את עצמן שמנות. במקרים רבים האכילה הופכת להיות לכפייתית וזאת כדי לרצות את בני המשפחה. תסמינים רבים מופיעים בדומה להורדת משקל, חולשה, עייפות אך גם מצבים של פגיעה במחזור, בהיווצרותן של מחלות קשות ואף מוות.

בולימיה נרבוזה הינה הפרעת אכילה שכיחה ופוגעת גם באוכלוסיה בוגרת יותר. במהלך הפרעה זו נוצר דימוי גוף מעוות וזאת תוך נקיטת מחזוריות של אכילה והקאה. ההפרעה עלולה להימשך שנים מבלי שמישהו יבחין אך זאת עד הגעה למצבי גוף ונפש קשים ביותר. הטיפול הרגיל קשה וכולל שלל טיפולים תרופתיים ואשפוזים תכופים תוך סטטיסטיקה עגומה מאוד הנובעת מהעדר תשומת לב לחייה של המטופלת והבנת הגורמים והתנאים הקיומיים המהווים חלק אינטגראלי מהבעיה בדומה לתרבות קולקלת, חוסר איזון כימי בגוף, רמה נמוכה של סרוטונין, חסרים תזונתיים, מתחי קיום קשים , בעיות משפחתיות, היסטוריה משפחתית קשה ועוד ועוד. הרפואה הטבעית מעניקה את הדרך החשובה מכל לחזור למסלול חיים בריא דרך נתיבי טיפול ופיתוח הרגלי חיים אחרים. הטיפול מבקש אחריות הדדית ופתוחה לנתבי הטיפול השונים.

נתיבי הטיפול

  1. רפואת צמחים טבעית – תכשירים לאיזון פנימי, איזון סרוטונין שהינו מוליך עיצבי האחראי על מצבי דכדוך, דיכאון, חרדות, וויסות הרגלי תאבון ואכילה. תכשירים לאיזון הגוף ועמידותו מול קשיי התהליך וקשיי החיים. תכשיר לאיזון פנימי ,להרגעה וטיפול בחרדה, תכשירים לאיזון פנימי לשלווה פנימית. הטיפול בחרדה תכשירים לחיזוק הגוף ומערכותיו, תכשירים להזנתו וחיזוקו.
  2. טיפול דרך תזונה המותאמת כשלב הראשון לרצונו המלא של המטופל וזאת דרך מעקב יומי ושבועי, התזונה היא תזונה  ספציפית אשר אינה נוגדת את רצונותיו של המטופלת.
  3. טיפול דרך הרפואה הסינית המסורתית, במגע רפואי דיקור- סיני ואמצעים נוספים לציין שהטיפול הינו רב משמעות בעל עוצמה  דרמטית סינרגית לטיפול כולו
  4. שימוש בתוספי מזון מושכל ( ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות)
  5. שיטות הרפיה ודמיון מודרך
  6. ארומתרפיה
  7. פעילות גופנית מותאמת.

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לסיכום

המלצתי הינה ליצור תהליך ניסיוני במהלך כ 45 יום אשר יהווה זמן בו נוכל להתרשם מההתקדמות הריפוי. לרפואה הרגילה. אינה מוכיחה את עצמה מלבד החזקה קיומית ושמירה על חייה של  המטופלת. הרפואה הטבעית מהווה כלי יעיל  ודרמטי לתופעות אלו לדעתי מתן פתיחות לרפואה הטבעית בכל הקשור לבעיה זו יכול ליצור שינוי דרמטי ביותר אצל חנה בכל הקשור להפרעות השונות.

לציין שתקופה זו אשר מלווה בניסיונות אישיים של חנה עם גוון של הצלחה, מחייבת תמיכה קיומית טבעית הכרחית וזאת נעשה דרך התהליך ברפואה טבעית.
אשמח להיות חלק בתהליך זה.

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן