איורוודה

פירוש המושג איורוודה הינו “ידע החיים”. האיורוודה מכונה “אם כל הרפואות”. הטיפול האיורוודי בעל תפקיד רפואי חשוב בטיפול מול בעיה ונעשה בשמנים איכותיים ובתוספת צמחי מרפא.  הטיפול העיסוי האיורוודי מקיף את כל הגוף תוך שימוש בתכשירים מסורתיים רבי חשיבות. בצוף צמחים משלבים את העיסוי האיורוודי כחלק מפרוטוקול טיפול כללי אך גם בעיסוי וטיפול יחידני. אין ספק כי שיטה זו מהווה נתיב חשוב שכן יש בה אלמנטים עמוקים ונעזרת גם באמצעי חימום, שימון, יזוע ומגע מכוון. כאמור, אנו משלבים את האיורוודה כחלק אינטגראלי מכל טיפול.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן