TSUF BOOST – פצצת אנרגיה ובריאות

הפורמולה האנרגטית הטובה ביותר בעולם!

פיתוח ייחודי של “צוף צמחים”

 

כף או שתיים בתחילת היום לתחושת אנרגיה, מרץ, ויטליות, כושר עבודה, כוח, חוזק, רוממות רוח, עמידה במאמצים, לספורטאים ולכל מי שחווה עייפות רבה ורוצה אנרגיה רבה יותר ומיטבית יותר.

שילוב מקצועי וייחודי של מספר צמחי מרפא בטכניקת מיצוי ייחודית וללא אלכוהול מצמחי מרפא תוך ריכוז הרכיבים הפעילים והחזקים ביותר.

הפורמולה אינה מכילה אלכוהול ומיוצרת בטכניקה ייחודית של מיצוי ובישול הצמחים ובטעם לימון עדין ומתקתק וללא סוכר.

הפורמולה מורכבת מארבעה צמחי מרפא בעלי עוצמה אנרגטית רבה

TURNERA *  CAMELLIA *  PAULLINIA *  COLA VERA NITIDA

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי “צוף צמחים” הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP, HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד”צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

צוף צמחים הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

צוף צמחים הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

 הצמחים בפורמולה

COLA VERA/NITIDA

מוצאו של העץ במערב אפריקה. COLA- VERA הינו צמח מרפא ממריץ, מניע, מעורר נוגד דכאון, טוב לתשישות כרונית, מעניק אנרגיה, ממריץ מערכת עצבית, מאזן תאבון ומרחיב כלי דם.

PAULLINIA CUPANA

שיח שמוצאו בברזיל ובוונצואלה. במשך מאות שנים, ילידי אזור האמזונס השתמשו בזרעי הצמח כמיצוי ומשקה לעוררות, שיפור היכולת הפיזית והמודעות. הצמח ממריץ, מחזק, ממריץ מערכת עצבית, מעורר יצר מיני, מרומם, טוב לבעיות זיכרון, לתשישות וחולשה.

CAMELLIA SINENSIS

מוצאו של התה הירוק בהודו וסין. התה הירוק ממריץ מערכת עצבית, מעורר, נוגד חמצון, מחזק, מעניק אנרגיה, מוריד שומנים בדם, נוגד רעלים, נוגד זיהום, מחזק את מערכת החיסון.

 

דמיאנה:

TURNERA -דימיאנה

 

מוצא הצמח ביבשת אמריקה וכן בדרום אמריקה ובנמיביה. הדמיאנה שימשה כבר לפני מאות ואלפי שנים את בני שבט המאיה.

במאה ה-19 נערך מחקר שבו גילו את סגולותיו של הצמח כמעורר תשוקה מינית רבת עוצמה. הפרמקופיאה של צמחי המרפא בבריטניה הרשמית קובעת את הדמיאנה כצמח מרפא לטיפול בתפקוד המיני ואין אונות. הדמיאנה מהווה צמח רב עוצמה לתשוקה, יכולת ועוצמה מינית לגבר אך גם משפר מצב רוח, בטחון עצמי, חרדות ודכדוך.

התוויות:

 

  • נוגד לחץ
  • נוגד דיכאון
  • ממריץ
  • נוגד חרדה
  • מעניק אנרגיה
  • מחזק את רוח האדם
  • מינונים על פי ההנחיות

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן