ל-קרניטין- L-CARNITINE – THE HEALING POWER OT NATURE

 

מהטבע ורק מהטבע! היחיד בישראל ללא קמח אורז, ללא חומצה סטארית, ללא תאית, ללא מגנזיום ללא חומרי שימור וצבעי מאכל.  L-CARNITINE 100% טהור בכמוסה טבעונית.

 

אל קרניטין הינה חומצה אמינית המהווה אמצעי ביוכימי להולכת חומצת שומן ממקור של הנוזל התאי אל האיברון ((ORGANELLE שהינו מבנה בתוך התא וכוונתי למיטוכונדריון. המיטוכונדריון (MITOCHONDRION) הינו חלק מהתא ובעל תפקיד חשוב בדומה להפקת אנרגיה כימית ומהווה חלק מהנשימה התאית שהינה תהליך המשמש להכנת מאגרי אנרגיה לתא. מתוך כך אל קרניטין חשוב לכל הגוף בכלל ולמוח ולתאי המוח והשמירה עליהם בפרט. לאל קרניטין יש את היכולת לספק מערך הגנה ובכך למנוע נזקי חמצון למוח ולגוף ובכן מניעת עקה חמצונית בתאי האנדוטל. אל קרניטין משמש כ”מפנה פסולת” שהינו תוצר של המטבוליזם הנעשה במיטוכונדריון. L-CORNITINE של צוף צמחים מסייע לפעילות המוח ושרירי הגוף והינו היחיד הניתן לכם רכיב טהור וללא כל חומר נלווה

 

צוף צמחים – הסבר

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי “צוף צמחים” הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP, HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד”צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

צוף צמחים הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

צוף צמחים הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

L-CARNITINE  – התוויות

  • בריאות כלי הדם במוח (חשוב למחלות מוח ניווניות בדומה לאלצהיימר, דמנציה ופרקינסון)
  • הגנה על מערכת העצבים ותיקון נזקי מערכת העצבים בדומה לנוירופתיה ונוירופתיה סכרתית
  • טיפול בתחושת של חולשה ועייפות
  • ריכוז, זיכרון וערכים קוגניטיביים
  • משפר ביצועים ספורטיביים וכל סוג של מאמץ גופני
  • מסייע רב משמעותי לתהליכי הרזיה
  • מעניק אנרגיה לכל תאי הגוף

 

L-CARNITINE גורם ליצור אצטיל כולין במוח ומגביר פעילות דופמין החשוב לכוח מניע, תנועת גוף ותפקוד המערכת הרגשית

L-CARNITINE חשוב לטיפול באלצהיימר ומסייע למניעת אלצהיימר

L-CARNITINE חשוב לסייע לדיכאון קליני אצל מבוגרים

L-CARNITINE מסייע למצבים נוירופתיים, סכרתיים, אסכמיים

L-CARNITINE מסייע לבעיות של זיכרון

אל- קרינטין

מסייע לטיפול בליקויים קוגניטיביים, הפרעות קשב, דמנציה, אלצהיימר, איבוד שמיעה, מחלות ניווניות, דמנציה וסקולרית, מחלות כלי דם, מספק דם לכלי דם קטנים במוח, משתלב נכון עם תוספי תזונה, מפחית נזקי ריאות, נוגד חמצון, משפר ביצועים ספורטיביים ועוזר להרזיה

L-CARNITINE של צוף צמחים

הינו חומצה אמינו חשובה לפעילות בתאים וברקמות הגוף ובכך שומר על תפקוד הגוף.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן