HTP-5

5 – הידרוקסי – טריפטופן

HYDROXYTRYPTOPHAN -5

פיתוח ייחודי של מעבדות “צוף צמחים”

מצבי דיכאון, חרדה, בעיות שינה, דכדוך, אי שקט, התקפי חרדה, עצבנות

HTP-5 – המענה הטבעי הטוב ביותר להעצמת ערכי הסרוטונין במוח.

מדובר בחומצת אמינו המכונה 5 הידרוקסי טריפטופן ומהווה רכיב שהינו חומר בניה רב עוצמה לסרוטונין שהינו מוליך עצבי במוח המסייע לרוממות מוח, שלווה, שקט נפשי, שינה מיטבית ורוגע.

אנו לא משווקים תרופות מדף סינטטיות במסווה טבעי לחנויות, פארמים או בתי טבע ואף לא דרך האינטרנט כי אם למטופלנו, למרפאות ומטפלים בלבד, בארץ ובחול, תחת הסמכה ודיאגנוזה בלבד.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים באיכות גבוהה ובהתאם לתקנים המתקדמים בעולם. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי “צוף צמחים” הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישותGMP , HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד”צ חתם סופר.

אנו מחויבים לאיכות בעלת שם ארצי ועולמי וטיפול מקצועי בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

צוף צמחים הינו מרכז הייצור היחיד בישראל לצמחי מרפא ותוספי תזונה ומרפאה המעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר ולא דרך שווקים ואינטרנט כי אם מענה רפואי טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

צוף צמחים הינה בעלת ניסיון קליני הרב ביותר בישראל ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח צמחי המרפא ותוספי התזונה.

HTP-5

HTP – 5 מהווה רכיב חשוב להפיכת טריפטופן לסרוטונין שהינו מוליך עצבי חשוב במוח (נוירוטרנסמיטר) HTP-5 מהווה תוסף ייחודי להעצמה של הסרוטונין במוח המסייע ואחראי של רוממות הרוח, שלווה, שקט נפשי, אנרגיה, איכות שינה, שמחה ואיזון נפשי. סרוטונין נמוכות נובעות ממתח רב ואורח חיים לא מיטבי. ערכים נמוכים גורמים לאי שקט, דכאון, דכדוך, חרדות, שינה לא מיטבית, חשק לפחמימות, רעב לא מוסברת ועוד.

 

 HTP-5 – הינו תוסף מבית היוצר של צוף צמחים והוא המענה הטבעי הטוב ביותר הקיים היום.

HTP-5   לערכי סרוטונין מיטביים

HTP-5 הינו רכיב עיקרי לייצור סרוטנין במוח. HTP-5 חוצה את מחסום דם במוח ואינו זקוק לנשא. נטילת HTP-5  דרך הפה וכוונתי למוצר הייחודי של צוף צמחים (היחיד כיום בישראל בעוצמתו) ליצור התמרה של HTP-5 לסרוטנין בהיקף של 80% HTP-5  משפר באופן ניכר את רמות האנדורפינים במוח החשובים למצבי רוח מיטביים לשמחה, לרוגע ושלוי נפש. מחקרים רבים וזאת כבר לפני 50 שנה גילו את ההשפעה של HTP-5 מצבי של דכאון, עקה, חרדות, שינה, עצבות, דכדוך ועוד. HTP-5 משפר באופן עוצמתי את איכות השינה ומחקרים קליניים פוליסמיות גילו כיHTP-5  מסייע לשינה עמוקה, הרדמות מהירה לסובלים מכך. HTP-5 נבחן כמסייע להפחתת הצורך לפחמימות ורעב לא נשלט ובכך מסייע לאיזון משקל.

 

HTP-5 של צוף צמחים

מעלה רמות סרוטונין לרוממות מוח. שקט נפשי, מצב רוח נעים, חשיבה מאוזנת, שמחה, שינה טובה, רוגע, ריכוז, סבלנות, איזון נפשי, יצירתית, שמחת חיים ואיכות חיים.

 

HYDROXYTRYPTOPHAN -5

 

  • במחקרים רבים מראים כי נטילתה משפרת תסמיני דכאון ולעיתים בעוצמה הקרובה לתרופת מרשם.
  •  בשנות השבעים נעשה מחקר של 84 משתתפים עם מאפיינים קליניים תואמים וכן מאפיינים נפשיים בדומה למצבי דכאון, חרדה אי שקט וכדומה. הם קיבלו במינון של 200 מ”ג ביום ולאחר תקופה עברו המשתתפים הערכת הרגשה כללית. בקרוב ל 80% מהמשתתפים התגלה שיפור רב משמעות במצב רוחם.
  •  מחקרים רבים טוענים ש HTP-5 פועל במוח (מערכת העצבים המרכזית) על ידי הגדלת הסרוטונין הביו כימי. הסרוטנין יכול להשפיע על שינה, תאבון, טמפרטורה, דכאון, חרדות ותחושות כאב.
  •  מחקר גילה ש-5 הידרוקסי טריפטופן מקל באופן משמעותי על חולשות בפיברומיאלגיה.
  •  במחקר ניתנו במשך כמה חודשים את HTP-5 לחולי מגרנה והתגלתה הפחתה משמעותית אצל 78% מהניסיונות.
  • מחקר גילה של-5 הידרוקסי טריפטופן יש השפעה סינרגית עם גאבא כתכשיר מקדם הרפיה.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן