שפעת החזירים? רק דרך הרפואה הטבעית מחזקים את מערכת החיסון

האם אתם חשופים? פיטומיצין – תכשיר ייחודי לחיזוק מערכת החיסון ולמניעה. התכשיר מעורר חיסון רב עוצמה המופק מצמחי מרפא אורגנים ומכיל אסטרגלוס ואנדרוגרפיס המותווים לחיזוק חיסוני ומניעה מזה מאות שנים. מחלה הינה מהלך של הגוף להבריא ולאזן את עצמו. צמחי המרפא מגבירים את הפגוציטוזיס, את יצור הנוגדנים, הגברת תאי NK, הגברת פעולת הלימפוטיצים T/B לחימה בחיידקים ועוד… פיטומצין מטהר דם ממריץ חיסון ומהווה חזית לחימה מול שפעת החזירים והשלכותיה. התכשיר מחזק, מזין , תומך ומשפעל את מערכת החיסון בגוף. ההגנה הטבעית הינה היחידה בכל הקשור ללחימה במגפת שפעת החזירים. שפעת החזירים הינה מחלה התוקפת ביתר עוצמה גוף בעל מערכת חיסון חלשה. פיטומיצין מחזק את מערכת החיסון ומגביר את הניקוז הלימפטי תוך המרצה של תאי חיסון אל אזורי הפגיעה. הפיטומיצין אנטי בקטריאלי , אנטי ויראלי ואנטי חיידקי ומותווה לחולשה חיסונית. הפיטומיצין, לשיפור התגובה החיסונית הגברת כדוריות הדם לפריפריה, ויסות  הורמונאלי והענקת תמיכה עצבית. כל הפורמולות יינתנו בליווי ייעוץ רפואי טבעי מלא של טל איתן CL.H הכולל פגישת אבחון וייעוץ. התכשירים הינם למבוגרים ולילדים. פיטומיצין לילדים בצורה של סירופ – חשוב מאוד לחיזוק, חיסון ומניעה.    

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן