אנשים רבים, פונים היום לשיטת הטיפול הטבעית, כאשר מדובר על הרגלי תזונה נכונים, פעילות גופנית, טיפול עם צמחי מרפא שמותאמים לכל מטופל על פי הסימפטומים שמהם הוא סובל. ישנן סדנאות שונות של מטפלים אלטרנטיביים, אשר מייעצים ומרצים על שילוב של שיטות טיפול שונות יחד עם צמחי מרפא יעילים. עוד בימי קדם, טיפלו בניקוי רעלים בגוף, כאמצעי הטוב ביותר לריפוי. הזיקה בין המזון שאנו אוכלים, הם אלה שהשפיעו על בריאות האדם, מאז ועד היום. לאחרונה, מטפלים החלו לתת את דעתם בצורה נרחבת יותר לקשר החשוב בין התזונה ואורח חיים נכון להשפעה טובה על בריאות האדם.

טיפול יעיל להיחלשות הגוף וריבוי המחלות הכרוניות

בתקופה המודרנית של היום, אנו עדים לריבוי המחלות הכרוניות והתחלואות שהם מנת חלקם של רבים מאתנו. מדובר על היחלשות הגוף ויכולתו להתמודד מול הסביבה המודרנית שהיא עמוסת רעלים מהמזון שאנו אוכלים, מהאוויר שאנו נושמים וכדומה. המערכת הטבעית אשר קיימת בגופנו, נחלשת כתוצאה מעומס הרעלים הקיים בגופנו. גם הלחץ המתמיד בחיי היום, יום וכן, תרופות קונבנציונאליות שאנו מוטלים, קרינה וכימיקלים, אינם מוסיפים לבריאותנו וזאת בלשון המעטה. המטרה היא לפלוט החוצה את הרעלים בגופנו ולגרום לאיברים להתנקות ולתפקד הרבה יותר טוב. מדור למעשה על ביוכימיה פשוטה אשר משפיעה על מערכת העיכול, תוך שימוש במרכיבים תזונתיים נכונים ושינוי אורח החיים.

סדנאות ושיטות לקיום אורח חיים בריא

כולנו מעוניינים לדעת כיצד לשלוט בגופנו או בכאבים שאנו חשים, קיימת שיטת לימוד בת 120 שנה הנקראת טיפולים בשיטת אלכסנדר, אשר באמצעותה התלמיד מתרגל ומביא שינוי באורח חייו. המורה מלווה את התלמיד כאשר הוא מיישם את עקרונות השיטה והכך, מביא לשינוי חיובי באורח חייו. מדובר על שיעורים של מודעות עצמית, כאשר במהלך השיעורים, התלמיד מתבונן על הרגליו באמצעות תנועות הגוף, הרגש והחשיבה ומקבל את הכלים החיוניים אשר יקנו לו הרגלים חדשים. למעשה, זוהי שיטה שמלמדת כיצד ניתן יהיה לבצע פעילויות יום יומיות בצורה יעילה ואיך ניתן לתפקד מול גירויים חיצוניים, מה שישפיע על ההיבטים הפיזיים, הרגשיים והמחשבתיים.

תרגול שיהפוך הרגל לאורח חיים בריא ותקין

השיעורים מתקיימים בלבוש מלא והמטופל ילמד כיצד להרפות את שריריו ולחזור לתנועה הטבעית. שיעורים אלה, מתקיימים בלבוש מלא, כאשר המטופל יצטרך לשכב על הגב כך שיכל להרפות את שריריו. למעשה שיטת אלכסנדר נוצרה, כאשר לאחר מחקר, גילה פרדריק אלכסנדר מתיאס את הקשר בין הרגלי התנהגות ותנועה לא מאוזנת בגוף. שיטה זו, פותחה באוסטרליה, עברה לאנגליה ומשם לארה”ב. היום שיטה זו מיושמת בקרב הרבה מטפלים אלטרנטיביים והיא מסייעת להמון אנשים שכבר חשים את ההשפעה המבורכת על בריאותם, כאשר הם משלבים צמחי מרפא טבעיים וכן, אורח חיים ותזונה נכונה.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן