צוף בייבי למניעת מחלות חורף

תכשירים לתינוקות ולילדים לטיפול ומניעה של מחלות מצמחי מרפא אורגניים THE HEALING POWER OF NATURE בצוף צמחים מגלים חשיבות רבה למודעות הטיפול הטבעי בילדים החל מהגיל הרך וזאת במטרה ליצור הפחתה של ליקויים כרוניים בהווה ובעתיד. הטיפול הצמחי הטבעי, בהיותו עדין ונטול תופעות לוואי, מותאם במיוחד לטיפול ומניעת מחלות אצל ילדים ותינוקות. הילדים סובלים מעת לעת מליקויי בריאות שונים בדומה לנזלת, שיעול, חום גבוה, שפעת, דלקת וכאבי אוזניים, בעיות קשב וריכוז, בעיות שינה, בעיות עור ועוד. מצבים אלו הינם עדות לכך שהגוף מבקש איזון פנימי ונלחם בחדירה של נגיפים, חיידקים וסוגים של מזיקים. הטיפול הקונבנציונאלי משתמש בערב רב של תרופות כימיקליות עתירות בתופעות לוואי וגורמות להיחלשות של מערכת החיסון, תוך טיפול בתסמינים בלבד. הטיפול הטבעי מעניק חוסן ושיפור איכות תפקוד האיברים הפנימיים, המרצת מערכת החיסון, וטיפול הולם ומהיר בסימפטומים השונים וסיבתם. התכשירים מבוססים על צמחי אורגניים המיוצרים דרך ידע מסורתי בשילוב עם מחקרים ופיתוח מודרני מתקדם. בצוף צמחים, משווקים סדרה של תכשירים ייחודיים לילדים המופקים מצמחי מרפא. התכשירים מבוססים על תמציות מרוכזות אשר עברו תהליך סטנדרטיזציה וזאת כדי לרכז חומרים פעילים תוך ניקיון מוחלט מכל סוג של מזהמים. כל התכשירים הינם מחומרי גלם מעולים , תחת פיקוח ועל פי תו תקן מחמיר.

מכלול של תכשירי טיפול ומניעת מחלות לילדים ותינוקות

אנו רואים חשיבות רבה בהנחיה לדפוסי בריאות נכונים החל מהגיל הרך וזאת במטרה ליצור הן אפיק טיפול במחלות שונות והן אפיק למניעתן. הטיפול הצמחי,בהיותו עדין וטבעי,נטול תופעות לוואי אך רווי ברכיבים פעילים טבעיים לטיפול, מניעה, הקלה והזנה. הטיפול הצמחי מותאם במיוחד לילדים. מרכז צוף צמחים לרפואה טבעית משלב ידע מסורתי עם המחקר המודרני וזאת כדי ליצור מארג נכון, מקצועי, טיפולי ומניעתי יעיל במיוחד. התכשירים הינם לגילאי 3 חודשים ומעלה. מכירה ומתן התכשירים למטפלים ומטופלים בלבד ולא דרך חנויות טבע, רשתות שיווק וכדומה  

להתקררות ושפעת, להלן פירוט התכשירים:

סירופ לטיפול במצבי התקררות ושפעת. התכשיר בעל ריכוז איכותי של חומרים פעילים ומותאם במיוחד לילדים. התכשיר מבוסס על תמציות מרוכזות המופקות מצמחים אשר גודלו בגידול אורגני. אופן השימוש:
  • תינוקות עד גיל שנתיים: חצי כפית / כפית שלוש פעמים ביום.
  • מגיל שנתיים: 1-2 כפיות שלוש פעמים ביום
תכולה: 250 מ”ל  

ANTI PYRETIC SYROP – הורדת חום

סירופ בטעם מתוק ומעודן המכיל תמציות מרוכזות של צמחי מרפא אורגאניים ומיועד לטיפול בחום גבוה.הסירופ מבוסס על תמציות צמחים המסייעים להורדת חום גבוה. מינון  כפית / שתי כפיות בשעת הצורך.חשוב לנסות תחילה תכשיר טבעי ולהימנע מהתכשירים העשירים בחומרים כימיקלים.  

סירופ פרופוליס – אכינצאה PROPOLIS & ECHINACEA SYROP

סירופ בטעם תאנים המכיל תמציות מרוכזות של פרופוליס טהור ואכינצאה מגידול אורגאני.הסירופ מיועד לטיפול ומניעת זיהומים ויראליים וחיידקיים.תכשיר זה הוכיח את עצמו במחקרים מעבדתיים וקליניים. אופן השימוש מניעה:
  • ילדים – 1 כפית ביום
  • מבוגרים – 1 כף ביום
טיפול:
  • ילדים – 1 כפית 3 פעמים ביום
  • מבוגרים – 1 כף שלוש פעמים ביום
 

סירופ לטיפול טבעי בשיעול, ברונכיטיס וסטרידור

התכשיר מבוסס על תמציות מרוכזות המופקות מצמחים אורגאניים ומשמש לטיפול בשיעולים,ברונכיטיס,גודש בריאות ובסמפונות. אופן השימוש  1 כף שלוש פעמים ביום.  

סירופ אסטרגולוס ASTRAGALUS SYROP

תכשיר המבוסס על צמח האסטרגולוס שהינו צמח מחזק החשוב ביותר ברפואה הסינית המסורתית.מחקרים בני זמננו מעידים כי הצמח ממריץ את מערכת החיסון ומונע מחלות זיהומיות. אופן שימוש
  • ילדים – כפית אחת 2-3 פעמים ביום
  • מבוגרים – כף אחת שלוש פעמים ביום
 

סירופ סמבוק שחור ואכינצאה SAMBUCUS SYROP

תכשיר טבעי המבוסס על צמחי מרפא הידועים בהשפעותיהם על מערכת החיסון וטיפול בבעיות ויראליות. הסירופ מיועד לשימוש בילדים הסובלים תכופות מנזלת,שיעול ומחלות חורף. התכשיר מיועד לטיפול ולמניעה. מינון: 1-2 כפיות 3 פעמים ביום  

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן