פיטואנטיביוטיקה – אנטיביוטיקה מהטבע

רק דרך הרפואה הטבעית מחזקים את מערכת החיסון ואת הגוף – תכשיר ייחודי לחיזוק מערכת החיסון ולמניעה. התכשיר מעורר חיסון רב עוצמה המופק מצמחי מרפא אורגנים ומכיל בן היתר אסטרגלוס ואנדרוגרפיס המותווים לחיזוק חיסוני ומניעה מזה מאות שנים. מחלה הינה מהלך של הגוף להבריא ולאזן את עצמו. צמחי המרפא מגבירים את הפגוציטוזיס, את יצור הנוגדנים, הגברת תאי NK הגברת פעולת הלימפוטיצים T/B לחימה בחיידקים ועוד… פיטואנטיביוטיקה מטהר דם ממריץ חיסון ומהווה חזית לחימה מול מחלות. התכשיר מחזק, מזין, תומך ומשפעל את מערכת החיסון בגוף. פיטואנטיביוטיקה מחזק את מערכת החיסון ומגביר את הניקוז הלימפטי תוך המרצה של תאי חיסון אל אזורי הפגיעה. הפיטואנטיביוטיקה אנטי בקטריאלי , אנטי ויראלי ואנטי חיידקי ומותווה לחולשה חיסונית. פיטואנטיביוטיקה לשיפור התגובה החיסונית הגברת כדוריות הדם לפריפריה, ויסות הורמונאלי והענקת תמיכה עצבית.  

התוויות הצמחים בפורמולה

ASTRAGALUS MEBRANACEUS אסטרגלוס – ממריץ מערכת חיסון, מחזק מערכות נשימה תחתונה ומעיים, מגן ומחזק כבד, ממריץ זרימת דם היקפית ומגביר הספקת דם לרקמות, אנטי אוקסידנט, מטפל בעייפות ואלרגיה. ANDROGRAPHIS אנדרוגרפיס – צמח ייחודי המעורר וממריץ את מערכת החיסון, שומר על הכבד, נוגד זיהום, אנטי דלקתי, אנטי אוקסידנט, תומך בפעילות חיובית של הלב באנשים מבוגרים, מעולה לשימוש מניעתי, טוב לעור ולגוף כולו. אופן שימוש כמוסה אחת 3 פעמים ביום לפני האוכל כפית X 3 פעמים ביום   כל הפורמולות יינתנו בליווי ייעוץ רפואי טבעי מלא של טל איתן  CL.H הכולל פגישת אבחון וייעוץ. התכשירים הינם למבוגרים ולילדים. פיטואנטיביוטיקה לילדים בצורה של סירופ – חשוב מאוד לחיזוק , חיסון ומניעה. להזמנות , פגישה וייעוץ : צוף צמחים מרכז לרפואה טבעית 077-7502338   כל התכשירים מיוצרים בפיקוח משרד הבריאות תחת תו תקן מחמיר של GMP- ISO  

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן