לוקמיה  – LEUKEMIA

HCL – HAIRY CELL LEUKEMIA
לוקמיה הינה מחלה ממאירה הגורמת להתמרה שלילית וזאת דרך תהליכים של התנהלות ביו כמית לא תקינה ומועצמת  של ייצור תאי הדם במח העצם.

כאמור, לוקמיה  הינה מחלה ממארת המבטאת את עצמה במח העצם. מח העצם הינו רקמה בחלקה הספוגי של העצם ומייצר את תאי מערכת הדם. קיימים שלושה סוגים של תאי דם

 1. אדומים
 2. טסיות דם
 3. ותאי דם לבנים

תאי הדם האדומים יוצרים את ההתמרה בין ההמוגלובין המעביר חמצן אל הגוף לבין הובלת דו  תחמוצת הפחמן חזרה אל הריאות ומחוץ לגוף טסיות הדם ממונות על יצירת קרישי דם במצבים של פגיעה ברקמות. ותאי הדם הלבנים הינם חלק חשוב ממערכת החיסון של הגוף. תאי הדם הלבנים מתחלקים לשלושה סוגים: נוטרופילים, טרומבוציטים ומונוציטים.
בעת  כשתאי הדם הלבנים מתרבים וזאת ללא ביקורת, תוגדר הבעיה כלוקמיה.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

בלוקמיה קיימים שני מסלולים ממאירים;
מסלול א’  קיימת התפתחות מוקדמת של תאי הדם הלבנים ובשלב מוקדם נבלמת התפתחותם ובכך נפגעת יכולת תפקודם.

מסלול ב’ במצב זה נוצרת העצמה והתרבות של התאים וזאת בשלב המוקדם וכן העדר התפתחות של התאים המכונים בליסטים. הבליסטים מהווים כ 4% מכלל התאים במח העצם. במצבים מאוזנים, ותחת בקרה, גדלים התאים הבליסטים לתאי דם תקינים אך בלוקמיה נפגעת התפתחותם ובכך עולה מספר התאים הבליסטים במח העצם. במקרה זה התאים הבליסטים שאינם מפותחים לא יכולים לבצע את מלאכתם אך גם מפריעים לתפקוד תאי  הדם האחרים. מתוך כך נוצרת גם אנמיה, פגיעה קשה באיכויות הדם, ירידה בטסיות הדם ועוד. מצב זה יוביל את החולה הן לזיהומים קשים, והן לסכנה מדימומים.

H.C.L לוקמיה של תאים שעירים .

H.C.L הינה לוקמיה לא שכיחה המאופיינת בהתמרה מועצמת וחריגה של לימפוציטים מסוג B. תאי הדם הללו הינם סוג של תאי דם לבנים בעלי תפקיד חיסוני חשוב. בלוקמיה H.C.L מצטברים תאים ממאירים במח העצם ובכך גורמים להפרעה קשה ביצור תאי הדם הלבנים וטסיות הדם. מתוך כך החולים עלולים לחוות  מצבים של זיהומים קשים הקשורים לספירת תאי דם לבנים נמוכה, אנמיה, תשישות, עייפות קשה וזאת בגלל חוסר בתאי דם אדומים המעניקים חמצן לתאים, דימומים, לעיתים קשים, וכן טחול מוגדל ונפוח.

HCL – אטיולוגיה

קיימות תיאוריות רבות לגבי הגורמים בדומה לחשיפה לעשן בכל גיל, קרינה מייננת, כימיקלים שונים, מתחי קיום, תזונה לא מיטבית, פעילות לא נכונה, רדיקלים חופשיים, זיהומים ועוד.חשוב לדעת- HCL הינה מחלה ממארת הניתנת לטיפול, הן קונבנציונאלי והן טיפול טבעי מעמיק ואף לשליטה וזאת דרך הבנה והנחיה קיומית נכונה לשמירה על סביבה ביו כימית התומכת במערכת החיסון ולא  בהעצמת הפוטנציאל הסרטני. לא כל חולה זקוק לטיפול קונבנציונאלי אך וודאי שכאשר התסמינים פוגעים בשגרת חיים של המטופל או כאשר טסיות הדם יורדות בערכיהן למצב מסוכן. בניגוד למצבים ממאירים אחרים, הצלחת הטיפול אינה תלויה במהירות התגובה של הרפואה הקונבנציונאלית וזאת  בגלל אופייה הכרוני. חשוב ללא ספק לחזק את מערכת החיסון ולהעניק לגוף סביבה ביוכימית נכונה למלחמה בבעיה. הרפואה הטבעית מהווה את כלי הטיפול החשוב מכל וזאת רק דרך טיפול מושכל ומותאם. העוצמה הטמונה ברפואה הטבעית לתמיכה ב HCL רבה ודרמטית בכל הקשור לפרוגרסיה, לשיקום ולמניעה.

HDL תסמינים

התפתחותה האיטית של מחלת הלוקמיה גורמת למיעוט תסמינים בשלב הראשון של היווצרותה. בשלב מאוחר יותר מתגלים מספר תסמינים מעיקים יותר.

 • עייפות קשה
 • תשישות
 • רגישות לזיהומים
 • מחלות חורף
 • מחלות זיהומיות
 • קוצר נשימה
 • קשיים במאמץ
 • חיוורון
 • טחול מוגדל
 • אנמיה
 • סימנים כחולים

הגישה הטבעית לטיפול אכן משלימה ורבת תסמינים אך רק הרפואה הטבעית יכולה להיות גם אלטרנטיבה לכל טיפול אחר

התוויות צמחי המרפא

 • לצמח השפעה דרמטית בכל הקשור להידבקות של המטסטזות גרורות לדופן כלי הדם ובכך מונעים חדירה של גרורות אל הרקמות.
 • הטיפול בצמחי מרפא מגדיל את כמות תאי הגזע במוח העצם ובכך משפר את תאי מערכת החיסון.
 • הטיפול מגביר את פעילות תאי NK ולימפוציטים מסוג T ומשפר את היעילות של הציטוקינים.
 • בצמחים מצויים חומרים בדומה לאלקלואידים ואוקסידוליים אשר מעוררים את הפעילות הפגוציטית של תאי הדם הלבנים.
 • הצמחים מכילים חומרים פעילים בדומה לפיטוסטרואידים ופלבנואידים.
 • הצמחים משמשים ככלי טיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות.
 • הצמחים מחזקים את מערכת החיסון ללחימה נגד זיהומים נגיפיים,חיידקיים ופטרייתיים.
 • הצמחים מנקים רעלים ומכילים חומרים בעלי פעילות מניעתית וטיפולית מובהקת וזאת תוך שיפור דרמטי במצב הכללי של החולה ושיקומו.
 • צמחים רבים הינם הצמחים אנטי דלקתיים מפחיתים נפיחויות וכאבים בכל אותם אזורים מודלקים.
 • מנקזים לימפטיים חזקים, ממריצי חיסון.
 • תוקפים ישירות גידול סרטני.
 • מותווים לזיהומים שונים.
 • מצבי דיכאון.
 • מונעים את תופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי ועוד.
 • צמחים שונים מגבירים את יכולת העמידות במצבי מתח ולחץ תוך הפחתת תופעות הלוואי הרבות וטיפול בדיכאון,חרדות,עייפות ובעיות עיכול קשות.
 • צמחי המרפא מטפלים באופן יעיל בדלקות מעיים,אף ואוזניים ומחזקים עמוקות את הכבד.
 • הצמחים מורידים לחץ דם גבוה ומאזנים את רמות השומנים בדם.

אנו מספקים את צמחי המרפא באופנים שונים דרך הרכב צמחים במספר פורמולות.
אנו משלבים מספר צמחים המובילים בפעילות החיזוק, איזון ועוד.

נתיב הדה טוקסיפיקציה

בגופנו מצטברים רעלים ממקורות שונים בדומה לחומרים כימיקלים, מזהמים ועוד.הרעלים הינם חומרים הגורמים לנזקים קשים ולמחלות רבות. קיימים רעלים חיצוניים המכונים “אקסוגניים” ורעלנים ממקור פנימי המכונים “אנדוגניים” וזאת בדומה לפסולת מתהליך מטבולי ותאי סרטן. הרעלים גורמים לנזקים קשים במערכת החיסון, בהיבטים הנוירולוגים, במצב ההורמונאלי, בכל הקשור לאנרגיה וכוח ולמחלת סרטן. הרעלנים גורמים נזק חמור ב DNA.

תהליך הטיפול יצור הפחתה ניכרת של כמות הרעלים האקסוגניים ושיפור דרמטי ברעלים האנדוגניים. הטיפול יצור הפרשה וניקוז של רעלנים בגוף דרך מערכת העיכול, הכבד, מערכת הלימפה, הכליות והעור. הטיפול בדטוקסיפיקציה יצור שיפור משמעותי ביכולת הכבד לנקז רעלים ולווסת את פעילותו. הטיפול גם ינקז הצטברות רעלניים ממקור מתכתי בדומה לברזל, נחושת, כספית, ניקל, עופרת ועוד.

נתיב טיפולי המגע הרפואי המסורתי והדיקור הסיני

הטיפולים ב לוקמיה יתבצעו בקליניקה ומהווים שלב חשוב לשיקום ומניעה וכן הקלה משמעותית בכל תופעות הלוואי אשר תגרמנה.האמצעים בהם אנו משתמשים הינם אמצעים מסורתיים אך גם מודרניים. נתיב זה מהווה סינרגיה רבת משמעות לטיפול בלוקמיה. הטיפולים בקליניקה עמוקים מאוד ומקיפים ויוצרים הקלה מדהימה ודרמטית. נעשה שימוש מושכל בדיקור סיניטווינהשיאצואיורוודה ואמצעים מסורתיים בדומה לחימום, מוקסה ועוד.

הטיפול בלוקמיה דרך תוספי מזון

הוויטמינים והמינרלים הינם רכיבים הניתנים דרך תוספי מזון המסייעים רבות לייצור אנרגיה פוטנציאלית וחיונית.הויטמינים מגנים על הגוף מול תהליכי חמצון ומשמשים כמאיצים בתהליכים חשובים בגוף.גם המינרלים השונים הינם יסודות חשובים הנחוצים לתפקוד תקין של מערכות הגוף בדומה לנתרן, סידן, אשלגן, זרחן, ברזל ועוד.תוספי המזון מאזנים ומייעלים את תהליך הפקת אנרגיה לגוף מהתמרת המזון ויוצרים מערך הגנה חשוב אל מול הרדיקלים החופשיים.תוספי המזון תומכים באיזון הביוכימי בגוף ומשפעלים את מערכת החיסון. בכל הקשור למחלת הסרטן,תוספי המזון מייעלים את מערכת החיסון,שומרים על מבנה תא, יוצרים תקשורת בין תאית טובה יותר,משפיעים על פעילות החומרים המסרטנים, מנקי רעלים, יוצרים איזון בין המצב החומצי והבסיסי ואף מונעים חדירות יתר של כלי הדם.

אנו מנחים לסינרגיה נכונה של תוספי המזון וזאת כדי ליצור קורלציה נכונה של החומרים השונים על מנת שההשפעה תהיה רבה. תוספי המזון הינם גם אנטי אוקסידנטיים המונעים היוצרות של השפעת הרדיקלים החופשיים אשר מזיקים לתא על כל מרכיביו.מתוך בסיס של מחקרים מדעיים רבים ניתן לומר שהרדיקלים החופשיים הינם מחוללי סרטן מובהקים ומאיצים תהליכי בלאי ומחלות רבו

רדיקלים חופשיים – הסבר

סוגים של אטומים בעלי מספר אי זוגי בכמות האלקטרונים ומתוך כך אינם מגלים יציבות אנרגטית.מצב זה גורם לרדיקל החופשי “לפגוע” באלקטרון מסוג אטום ובכך יוצרים העברה של אנרגיה אגרסיבית אל האטום וגורמים לו להתמרה אשר בסופה הופך האטום לרדיקל חופשי.הרדיקלים החופשיים יכולים להיות מיוצרים בגוף אך גם להגיע אל רקמותיו מבחוץ.הרדיקלים פוגעים במעטפת התא ובתוכו ומפריעים לפעילותו התקינה.הפגיעה יוצרת נזק ל DNA של התא ועלולה להפכו לתא סרטני.

אנו מנחים לנטילה נכונה של רכיבים אנטי אוקסידנטים דרך תזונה נכונה וזאת מתוך העובדה שהאנטי אוקסידנט חשוב לטיפול בכל שלב,אך גם דרך תוספי מזון.

בצוף צמחים לרפואה טבעית בטיפולים בחולי סרטן אנו יוצרים סינרגיה בין תוספי המזון וזאת כדי ליצור שיפור הפעילות של כל רכיב.

נתיב הפעילות הגופנית לסוגיה

אין מחלה או העדרה, יש פעילות גופנית או העדרה

הפעילות הגופנית חשובה לחולי סרטן בכל הקשור לשיקום ומניעה.הפעילות יוצרת העצמה דרמטית של תהליכי הזנת החמצן בדם וזאת מנקודת הנחה שתא סרטני מעדיף סביבה הדלה בחמצן.הפעילות הגופנית עוזרת בריפוי,שיקום,הקלה ומניעה של מחלת

הסרטן.הפעילות,כאשר היא נכונה,מנחה לירידה דרמטית בפוטנציאל הסרטני.הפעילות מגבירה את הפעילות המטבולית וזרימת הדם ומשפרת באופן דרמטי את חדוות ואיכות החיים וכן את האיזון של מערכת העצבים.

חשוב להנחות לפעילות גופנית נכונה ומיטיבה

נתיב האימון הפנימי והפגת המתחים

מצבי לחץ, חרדה ודיכאון גורמים לנסיגה בהורמונים שונים בדומה לקורטיזול ובכך מעקבים את פעילות כדוריות הדם הלבנות ופוגעים במערכת החיסון.

אנו ננחה,דרך טיפול פנימי והנחיה חיצונית להפגת הלחץ ושיפור המצב הנפשי,שהרי איזון פנימי חשוב לתהליך של ריפוי ומניעה.

תינתן תכנית להרפיה ומדיטציה במבנה מדורג ולאורך זמן כשלב המלווה את הטיפול הטבעי.

גיוס כל הכוחות

להלן יעדי הטיפול הטבעי

 • שיפור רב מערכתי איזון כללי, הרגשה כללית, חיזוק הגוף והשלמת חוסרים
 • חיזוק מערכת החיסון ושפעולה
 • חיזוק הגוף לגיוס כוחותיו לריפוי והכנה לקראת הניתוח
 • העצמת היעילות הקונבנציונאלית ללחימה  בסרטן
 • טיפול ישיר בבעיה הממארת, דרך צמחי מרפא ייעודיים ומובילים בעולם רפואת הצמחים.
 • סיוע לעצירת התפתחות המחלה ושיקום מערכת הדם ותאי דם

צמחי מרפא לטיפול HDL

צמחי המרפא בכלל והמסייעים בטיפול בלוקמיה, בפרט, הינם צמחים בעלי אופן פעולה אשר תומך ומסייע לתהליכים של מניעה ועיכוב התפתחות וכן נסיגתם של תאים סרטניים.

להלן פירוט אופני הפעולה העיקריים

 • תהליכים של מוות תאי המכונה אפופטוזיס – בזמן תהליך האפופטוזיס קיימות שלפוחיות על פני התא ובתוך כך התא מתכווץ ונפרד לקטעים נוספים אשר עטופים בקרום. ההיפרדויות הקטנות הללו מכונות גופים אפופטוטיים  המכילים חומרים ביולוגיים מהציטופלסמה והכרומטין ( כרומטין הינו ה DNA בצירוף חלבונים בתא הייצור החי). בשלב מסוים נבלעים ונכחדים גופים אלו שהינם חלקים מפורקים של התא, וזאת על ידי תאי דם לבנים ובכך התא מת ונעלם. בכל תא בגופנו קיים תהליך דרך מנגנון אשר שניתן להשמידו. תהליך זה מכונה אפופטוזיס. לזכור שכאשר חל עיכוב בתהליך מותם של תאים, חלה גם ירידה במספר התאים המתים או מתאבדים ובכך מתפתח גידול סרטני. בעת ליקוי בבקרה של התאים המתאבדים ( הפופטוזיס, פירושו, התאבדות תאים) נגרמת האצה במספר התאים ובכך מתפתח גידול סרטני. צמחים אלו הינם צמחים המסייעים לתהליך ההתאבדות, ומאזנים את הליקוי בבקרה.
 • הצמחים משפרים את היחס הנכון בין הקולטנים ואיכויותיהם לבין החומרים הקרצינוגניים.

הסבר

קיים מנגנון ביולוגי טבעי המהווה חלק ממערך ההגנה אל מול התפתחויות סרטניות. מנגנון זה כולל את הליגנדים אל מול הקרצינוגניים. הקרצינוגניים הינם גורמים המעודדים את התפתחות של תאי סרטן ביצורים חיים. הרכיבים אכן עלולים לעודד התפתחות של סרטן או הכנה של הבסיס להתפתחותו. תהליך זה נעשה דרך ערעור ההיבט הגנטי או ליקוי מטבולי בתא. ישנם שלושה סוגים עיקריים: כימים, נגיפיים וגורמים פיזקליים. מנגנון הקולטנים עוזר ליצור את העימות הנכון מול מחוללי הסרטן.

משמעות הטיפול

 • ניקוי ומיגור חומרים קרצינוגניים שהינם מחוללי סרטן מתחיל דרך שפעול נכון של מערכת ניקוי הרעלים בדומה לכבד, בלוטת הלימפה, הכליות, מערכת העיכול, השתן והריאות.
 • פעילות אנטי אוקסידנטית שהינה הלחימה כנגד הרדיקלים החופשיים.
 • חיזוק תגובת מערכת החיסון המוציאה לפועל את צבא התקיפה אל מול התפתחות תא סרטני.

רשימת ההגדרות של צמח המרפא המותווה למחלת הסרטן

ANTIOXIDANT – מותווים נוגדי חמצון המכילים תרכובות פוליפנוליות בדומה לפלבנואידים ופרואנטוציאנידים. צמחים אלו מותווים למניעה של נזקים חמצוניים בגוף

( רדיקליים חופשיים) ומשמשים לטיפול ארוך טווח.

ANTTITUMOUR – צמחי מרפא המהווים קו תקיפה ישיר של הגידולים הסרטניים. צמחים אלו חזקים מאוד וחשוב לעשות בהם שימוש נכון והכנה נכונה. צמחים אלו זהים להתוות של התהליך הכימותרפי ומכונה צמחים ציטוטוקסיים שהינו חומר הפוגע בתאים או גורם להם לנזק.

ALTERATIVS – צמחי מרפא אלו מותווים לניקוי וניקוז הצטברויות טוקסיות ( רעלניות) בגוף. צמחים אלו יוצרים דה למתיה מקף טוכסי פיקציה ובכך עוזרים לניקוי רעלים בגוף אשר הצטברו בו במהלך השנים אך גם לניקוי רעלים של השימוש בתרופות.

LYMPHATIC – צמח מרפא המותווה לשיפור הסירקולציה הלימפטית ובכך גם מעורר את פעילות מערכת החיסון ומטהר את הגוף מהצטברות פסולת.

סדטיבית- צמחי מרפא לאיזון פנימי, רוגע, שלווה, עמידות ויציבה עיצבית

חשוב לציין

בכל הקשור לתורת החיסון, וזאת מתוך מחקרים רבים,מערכת חיסון לקויה מהווה בסיס להופעת הסרטן. כאשר החיסון בגופנו ניטל כוחו של הגוף להילחם בתא הסרטני, לנטרלו, ולמנוע את פלישתו. הכשל החיסוני רב משמעות בכל הקשור להתפרצות מחלת הסרטן.

הטיפול הקונבנציונאלי 

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות,החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הכימותרפי אמור ליצור בגוף תהליכים של הרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים.

תופעות הלוואי של הטיפול הרגיל קשות

 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים
 • בסיס למחלות קשות ורבות אחרות

הטיפול הרגיל בסרטן חשוב אך לעיתים קרובות קיצוני מאוד ואף יכול לסכן את החיים ואת חדוות הקיום.

הרפואה הטבעית תיצור בסיס סינרגי חשוב לריפוי,הקלה,מניעה ותמיכה גם בשלבי הטיפול הקונבנציונאלי אם תצטרך.

אני לא מבקש להטיל ספק בדבר חשיבות הטיפול הרגיל. אין כל ספק שהטיפול הקונבנציונאלי מציל חיים,הכרחי וחשוב עד מאוד.

המסר החשוב מכל הינו שהטיפול הטבעי חייב את ביטויו במגביל לטיפול הרגיל ולאחריו. השיקום, ההקלה והמניעה הינם תהליכים דרמטיים בתקופת השיקום שלאחר מחלת הסרטן.

אציין ארבעה כללים חשובים ביותר

 • כאשר מחלת הסרטן פורצת הגוף מבקש להבריא,שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן.הטיפול הטבעי מעניק כוח רב יותר לריפוי.
 • תהליך הריפוי,מעבר לטיפול הרגיל נעשה ,עדיין דרך הכוח הטבעי-זה ממש לא משנה איזה טיפול,הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המרפא וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
 • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו-הרפואה הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב ולמחלת הסרטן אנו מטפלים בשלם.
 • הגוף ,מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת- שיטת הטיפול הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים בדומה לצמחי מרפא,דיקור סיני ועוד.

הרפואה הטבעית בצוף צמחים ומחלת הסרטן.

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.

אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי שהרי הרפואה המודרנית הינה חדשה.

נתיבי הטיפול של הרפואה הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים.

בעולם כולו נעזרים כיום ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מדרך הטיפול.

הרפואה הטבעית במרפאתנו מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל.השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים.

הטיפול ברפואה הטבעית הינו טיפול משלים,אך גם טיפול בפני עצמו.

אלו היעדים שיש לממש

 • שפעול המערכת החיסונית וחיזוק תפקודיה.הטיפול מאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר לעימות .
 • שיפור במצב הרב מערכתי וזאת דרך שיפור התיאבון,איזון משקל,שיפור ההרגשה הכללית,חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • שילוב עם הטיפול הקונבנציונאלי אם צריך וזאת כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות,חולשה,בעיות עצביות וערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • הפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • חיזוק כוח הגוף הנדרש במצבים אלו לגייס את כוחותיו לתהליכי ריפוי מואצים.
 • תמיכה חיזוק והעצמה של יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הענקת כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • סיוע  לתהליכים אשר עוצרים את האצת ההתפשטות, מקטין ומעלים את הגידול.
 • יצירת קו התקפי חשוב מול תאים סרטניים שונים והכשרת הגוף להילחם בהם
 • איזון נכון בין הרדיקלים החופשיים לאנטיאוקסידנטיים הנלחמים בהם.

פרוטוקול טיפול

מארג הטיפול הטבעי בצוף צמחים במחלת הסרטן הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול חודשיים ובהנחיות מקיפות.

נתיבי הטיפול הטבעי תזונה נכונה למחלת הסרטן

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי,הקלה,שיקום ומניעה .

נתיבי הטיפול הטבעי 

תזונה נכונה ( לא טבעונית)

התזונה המיטבית הנכונה מהווה יסוד לריפוי,הקלה,שיקום ומניעה של מחלת הסרטן.

אנו מלווים את המטופל במהלך חודשים עד לאיזון מלא דרך שפע של תפריטים,מתכונים ותזונה טעימה,בריאה, קלינית ומשביעה.

חשוב לציין – התזונה המיטבית הנכונה אינה יסוד להחלמה,אך החלמה ומניעה אינה יכולה לקיים את עצמה ללא תזונה מיטבית ספציפית.

הטיפול בצמחי מרפא למחלת הסרטן

נתיב הטיפול בצמחי מרפא ייחודים הינו אחד הנתיבים החשובים במארג הטיפול אשר אנו מציעים.

ריפוי סרטן דרך צמחי המרפא הינו מהנתיבים הידועים,היעילים והחשובים ביותר במסגרת הטיפול הטבעי.

בצמח קיים כוח גדול וידוע מזה אלפי שנים.בספרות המסורתית צוינו כ 4000 צמחים אשר מסייעים לבעיות של גידולים ומחלות קשות.

פרוטוקול הטיפול- סרטן H.C.L

פרוטוקול הטיפול יערך בשלב ראשון במהלך חודשיים. זמן טיפול זה חשוב וזאת כדי להעניק לגוף את הכוחות הנכונים לתהליך אותו אתה עובר. לאחר שלב זה נבדוק את הישגנו ונחליט על ההמשך אם כי באופן מצומצם. הפרוטוקול יכלול מספר נתיבים אשר יהוו מארג סינרגי רב תחומי.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!


077-7502338

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן