הפוליפים, או כפי שנהוג לכנותם ” שקד שלישי”, הינם רקמות בעלות מבנה בדומה לאשכול ענבים. מקורם בריריות האף והסינוסים ובהתפתחותם חוסמים הם מעברי אוויר. הרפואה הרגילה אינה יודעת את מקור התופעה אך קיימת עדות מדעית קלינית לכך שהתופעה נובעת מאלרגיה ואיכות חיסונית, נמוכה.

האף – מבנה ותפקוד

לאף חשיבות פיזיולוגית רבה. חלקו החיצוני בנוי מרקמת עצם הפנים, אך רובו בנוי ממערכת של סחוסים המהווים מבנה שלם בדומה לשלד הגוף הנותן תמיכה לשרירי ועור הפנים. השלד החיצוני של האף מאפשר סוג של מעבר לחלל פנימי והכרחי הנמצא בערובות העיניים, עצמות הלסת העליונה, בצידי החיך ובחלקו התחתון. חלל זה, במבנה האנטומי, שלו נחצה על ידי איזור המכונה מחיצת האף וזאת תוך  חלוקה פונקציונאלית של האף לשני חלקים נפרדים אך נפתחים דרך זוג הנחריים. בדופן האף, בצידו ,קיימים אזורים המכוסים בריר שמטרתם הינה הגדלת שטח הפנים של אזורי ריריות האף. איזור זה רב חשיבות שכן תפקידן של הריריות הינו סינון האוויר הרווי במזהמים שונים וויסות לחות וטמפרטורה. הריריות עשירות בכלי דם וכן, שימו לב, תאים מגוונים של מערכת החיסון. על פני הרירית נמצאות גם שערות זעירות המשמשות לניתוב הפסולת הלא רצויה אל מחוץ לאף. בחלק הגבי של האף ובחלק התחתון של רצפת הגולגולת קיים איזור  הריח המסנן מפגעים שונים הנשאפים. לאף יש תפקיד כנתיב אויר חשוב מאוד המאפשר ( במנוחה) לנשום דרכו. היצרות או חסימה וכן דלקות שונות גורמות לאף בעיה תפקודית ( בדומה לפוליפים) דבר המקשה על תפקידו החשוב של האף.

הפוליפ או השקד השלישי

תינוקות וילדים רבים סובלים מהשקד השלישי במגוון תסמינים מעיקים בדומה לנחירות לילה, נזלת כרונית, התעסקות בלתי פוסקת באף, קשיי נשימה, דום נשימה בלילה, השתנקויות שונות, דלקת ונוזלים באוזניים ואף שיעול. מצבים אלו, מעבר להיותם מטרידים, גורמים לקשיי ריכוז, בעיות תאבון, היפר אקטיביות, בעיות התנהגותיות וכן מחסור באנרגיה. מצבים אלו נובעים בין היתר ממצב לא רווי של חמצן בדם בעת השינה וממצבי יקיצה רבים. הפתרון הקונבנציונאלי הינו ניתוח או מגוון של תרסיסים, זריקות, כדורים, אנטיביוטיקה וכדומה. בניתוח, שהינו אקט לא נעים, מסירים את השקד או הפוליפים ומנקים את חללי הסינוסים והרירית הנגועה. הניתוח הינו אנטוסקופי ולעיתים  מקפידים לישר את המחיצה והקטנת הקונכיות.

הטיפול הטבעי בפוליפים ושקד שלישי

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

הקלות הבלתי נסבלת של נטילת תרופות וכדורים והפיתרון הניתוחי אינו הכרחי .

הרפואה הטבעית מעניקה מענה שהינה הוליסטי, עמוק ונטול תופעות לוואי. הגישה במרפאתנו אינה מתייחסת אל הפוליפ כישות עצמאית כי אם מפרשת את הגורמים, התנאים והסיבות להופעתו. הטיפול הינו שורשי ורב משמעות לכל מערכות הגוף בדומה לחיזוק חיסוני, איזון עיכולי, איזון פנימי ועוד. הטיפול הינו דרך תכשירים טבעיים מצמחי מרפא בעלי עוצמת ריפוי גבוהה והיקף תועלת מדהים.

 

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:

המלצתה של ענת על טיפול טבעי בפריון

טיפול טבעי בפריון שלום,                                                                                                                                                                                                                                                    27.3.22 בעלי ואני ניסינו במשך כמעט שנתיים להרות.  שנתיים שבהן לא

קרא עוד »
מאמרים ומוצרים אחרונים

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן