שמי ליטל,

הגעתי למרפאתו של איתן טל לאחר ניסיונות טיפול רבים ושונים במחלת הקוליטיס ובבעיות נלוות אחרות ושונות: חרדות,דיכאון, כאבי ראש, בעיות גיל המעבר ועוד….

הגעתי לאיתן לפגישה ראשונה בה נתתי סריקה מלאה על מצבי הבריאותי והנפשי,איתן הקשיב בסבלנות רבה כתב את הכל ולאחר מספר ימים הוזמנתי לפגישה נוספת בה קיבלתי תכנית טיפול מסודרת שכללה פורמולות,ויטמינים,תזונה מיוחדת וכן טיפול שבועי שכולל דיקור סיני ועיסוי בכל הגוף.

יש לציין כי חל שיפור עצום במצבי הבריאותי והנפשי, יחד עם זאת עלי לציין כי יש צורך לפעול בדיוק על פי ההוראות של איתן ולבצע את מה שהוא אומר אחד לאחד….

הדימום פסק כמעט לגמרי וכן השלשולים,כאבי הבטן ,תסמיני הקוליטיס ותופעות גיל המעבר חלפו.

ירדתי 5 קילו, עור פני השתנה ואני מרגישה שאני בדרך הנכונה.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן