הפורמולה האולטימטיבית לטיפול בדיכאון 

דיכאון –DEPRESSION 

הדיכאון הינו מסוג ההפרעות הפנימיות השכיחות ביותר. ניתן אף להגדיר את הדיכאון כבעיה פנימית בעלת אופי ציבורי נרחב. לציין שכ- 47% מהאוכלוסייה יאובחנו כסובלים מרמה מסוימת של עצב עמוק המכונה גם דיספוריה או דיכאון קליני בזמן כלשהו בחייהם. ניתן לומר שכ 15% סובלים ממצב זה באופן כרוני. למצבי עצב עמוק ודיכאון, כמו למחלות רבות, יכולים להיות גורמים ותנאים רבים ומגוונים. לתופעה יש תסמינים רבים, אך מספר תסמינים נחשבים למאפיינים ברורים של תופעת הדיכאון. תופעה זו אינה פוסחת על גיל, גזע או מין – כולנו עלולים ללקות במצבי עצב עמוק ובדיכאון. לציין שתופעה זו יוצרת איכויות קיומיות קשות ולעיתים יסוד לתופעות חמורות מאוד. יש והתופעה הופכת לפרוגרסיבית ומביאה למצב של דיכאון “מג’ורי” שהינו דיכאון חמור מאוד. ודאי שגם דיכאון המכונה “דיספוריה” שהינו דיכאון קל או עצב עמוק, מהווה יסוד לתסמינים קשים ואי נוחות קיומית מובהקת. מצבי דיכאון משפיעים על כל היבטי קיומו של האדם וגורמים לסימפטומים קשים של עייפות רבה, סוג של אטימות ואדישות, חוסר היכולת להפיק הנאה מפעולות אשר בעבר היו מקור להנאה, בעיות שינה, דחף מיני מופחת, תיאבון יתר, דכדוך קשה מאוד ועוד. יש והדיכאון, כאמור, גורם לסבל רב, בכי ללא שליטה ומחשבות אובדניות. ואכן כך,אחת התוצאות הקשות ביותר של הדיכאון הינה תופעת ההתאבדות אשר הפכה גם היא לנפוצה. צמחי המרפא יוצרים השפעה אנטי דיכאונית וזאת דרך מגוון רב של תבניות פרמקולוגיות. הצמחים מהווים כלי אדיר, נטול תופעות לוואי ובעל התוויות ספציפיות למצבי דיכאון אך גם הטבות משניות המסייעות לחדוות הקיום של הגוף. הצמחים מסייעים להגברה והעצמה של זמינות הנוירוטרנסימטרים שהינם מתווכים ומעבירים עצביים בדומה לסרוטונין, דופאמין וגאבה הנמצאים במערכת העצבים ובמוח ואחראיים על מצבי רוח, רוגע, שמחה וכדומה.
צמחי המרפא בפורמולה:
לציין שרשימת הצמחים מהווה מקור אשר דרכו נבחר את הצמח המתאים לאחר פגישה ואבחון אישי.
  • וויתניה WITHANIA
  • הידרוקוטיל HYDROCOTYL
  • ג’ינסינג קוריאני
  • ג’ינסינג סיברי
  • ג’ינסנג אמריקאי
  • רודיולה RHODIOLA
  • היפרקום
  • טורנרה
  • אקורוס קלמוס
  • לוונדולה
 
התכשיר יינתן בכמוסות, במיצוי ובחליטה.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן